18:43:20 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1563
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرهای خوزستان تا ۲ سال آینده صاحب استخر می شوند
شهرهای خوزستان تا ۲ سال آینده صاحب استخر می شوند
به گزارش خبرنگار مهر، امید حاجتی عصر امروز در مراسم افتتاح طرح آبرسانی به شهرستان رامشیر با اشاره به اینکه مصوبات بسیار خوبی را برای حل مشکلات تاریخی خوزستان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: تاکنون پیگیری های بسیار زیادی برای جبران عقب ماندگی های استان و تأمین اعتبارات این پروژه ها انجام شده […]

به گزارش خبرنگار مهر، امید حاجتی عصر امروز در مراسم افتتاح طرح آبرسانی به شهرستان رامشیر با اشاره به اینکه مصوبات بسیار خوبی را برای حل مشکلات تاریخی خوزستان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: تاکنون پیگیری های بسیار زیادی برای جبران عقب ماندگی های استان و تأمین اعتبارات این پروژه ها انجام شده است.

وی افزود: یکی از آخرین مصوباتی که برای حل مشکلات استان به تصویب رسید اختصاص ۱۵۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای حل مشکل ریزگردها و برق استان خوزستان بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با اشاره به اینکه شهرستان رامشیر نیز از ثمرات و برکت این مصوبه و تأمین اعتبار قابل توجه بی بهره نخواهد بود، تصریح کرد: در بحث حل مشکل فاضلاب استان نیز تأمین اعتبار لازم انجام شده و قطعا سهم شهرها طبق برنامه پیش بینی شده به آن ها تعلق می گیرد.

خبر جدید  جلسات دفاعیه طلاب رشته تفسیر مدرسه الزهرا(س) اهواز در هفته جاری

حاجتی بیان کرد: اعتباراتی که برای بهبود شبکه های فرسوده آب شرب شهری به رامهرمز و رامشیر داده شده است.

وی با اشاره به اینکه تمام مشکلات تاریخی در ذهن خوزستانی ها هست، عنوان کرد: در چند سال اخیر حل این مشکلات توسط مسئولان استان به طور جدی پیگیری شده و دولت نیز در زمینه توجه بسیار خوبی به خوزستان داشته است.

خبر جدید  شخصیت امام حسن(ع) الگویی برای عبودیت خداوند است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: همه مصوبات و تأمین اعتبارات لازم برای حل مشکلات وجود دارد و باید دستگاه های اجرایی استان با تلاش فراوان برای حل مشکلات اقدام کنند تا شاهد سرعت گرفتن حل این مسائل و مشکلات باشیم.

حاجتی یادآور شد: جاده ای که به شهرستان رامشیر می رسید، به دلیل تردد بالای ماشین های سنگین مردم را دچار مشکلاتی کرده که در این زمینه حل مشکلات را در اولویت قرار می دهیم تا با هماهنگی راه و شهرسازی تأمین اعتبار این محور محقق شود.

خبر جدید  گرد و غبار بار دیگر خوزستان را فرا می گیرد

وی خبر داد: برنامه ریزی شده تا ظرف دو سال آینده برای تمام شهرهایی که در استان خوزستان استخر ندارند، استخر ساخته شود که البته در این زمینه پروژه های نیمه تمام در اولویت قرار دارند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان در پایان گفت: در ارتباط با زندان رامهرمز هم به طور جدی کمک می کنیم تا این طرح با سرعت بیشتری انجام و هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد