11:45:03 - دوشنبه 5 مارس 2018 / شناسه خبر: 4944
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرداری اهواز برای جمع‌آوری معتادان متجاهر و متکدیان اقدام عاجل کند
شهرداری اهواز برای جمع‌آوری معتادان متجاهر و متکدیان اقدام عاجل کند
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به در پیش بودن عید نوروز، گفت: شهرداری باید نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر و متکدیان به شکل فوری اقدام عاجل کند. جاسم موسی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آسیب ناشی از حضور معتادان متجاهر و متکدیان معتاد در سطح شهر به منظر […]

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به در پیش بودن عید نوروز، گفت: شهرداری باید نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر و متکدیان به شکل فوری اقدام عاجل کند.

جاسم موسی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آسیب ناشی از حضور معتادان متجاهر و متکدیان معتاد در سطح شهر به منظر شهری، اظهار کرد: با توجه به این‌که در آستانه عید نوروز هستیم، هم معاونت فرهنگی و هم معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز باید به شکل فوری نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر و متکدیان معتاد از سطح شهر اقدام عاجل کند. حداقل در زمان عید نوروز و تعطیلات این افراد ساماندهی شده باشند.

خبر جدید  راهیان نور بستری برای ترویج ایثار و شهادت است

وی همچنین حضور کودکان کار را از معضلات اساسی شهر اهواز دانست و تصریح کرد: کودکان کار، مشکل بزرگ اجتماعی اهواز است. انتظار می‌رود با همکاری بهزیستی، کمیته امداد و شهرداری و دیگر دستگاه‌های متولی، محلی برای نگهداری این کودکان که در واقع آسیب‌دیدگان اجتماعی هستند، مهیا شود.

این عضو شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: در صورتی که هر چه سریعتر به این معضل رسیدگی نشود، شاهد افزایش تبعات آن و همچنین حضور بیشتر کودکان کار خواهیم شد. بنابراین رسیدگی فوری به این معضل بسیار ضروری است.

خبر جدید  کاهش 30 تا 80 درصدی نزولات جوی در خوزستان / تلاش برای کنترل کانون‌های فعال‌تر گرد و غبار

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد