11:30:16 - یکشنبه 4 فوریه 2018 / شناسه خبر: 645
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شش مدرسه در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی احداث کردیم
شش مدرسه در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی احداث کردیم
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، جهانگیر پورهنگ با اشاره به ایفای مسوولیت اجتماعی این شرکت در سال ۹۶، بیان داشت: در سال جاری۱۱۰ میلیارد ریال، از محل صرفه جویی ها صرف طرح های عام المنفعه شرکت شد. وی گفت: مهمترین طرح ما در فاصله زمانی هفته دولت تا همین دهه فجر، یعنی در کمتر از […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، جهانگیر پورهنگ با اشاره به ایفای مسوولیت اجتماعی این شرکت در سال ۹۶، بیان داشت: در سال جاری۱۱۰ میلیارد ریال، از محل صرفه جویی ها صرف طرح های عام المنفعه شرکت شد.

وی گفت: مهمترین طرح ما در فاصله زمانی هفته دولت تا همین دهه فجر، یعنی در کمتر از ۶ ماه، شش مدرسه روزآمد را به متراژ ۵۰۰ متر مربع در بخشها و روستاهای پیرامونی واحدهای عملیاتی شرکت احداث و تجهیز کردیم و در چند روز آینده احداث ۶ مدرسه دیگر را آغاز خواهیم کرد.

خبر جدید  توزیع سبد های غذایی میان محرومان باهمت بسیجیان میثاق با شهدای هندیجان

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون تصریح کرد: همچنین اقدام به تأمین ۳ دستگاه تانکر آبرسانی برای آب مصرفی برخی از مناطق بخش غیزانیه در فصل گرما، تأمین وسایل کمک آموزشی در آغاز سال تحصیلی برای دانش آموزان شاغل به تحصیل در حوزه ی عملیاتی شرکت، حمایت از سه تیم ورزشی حاضر در لیگ های مختلف کشور و تأمین روشنایی بخش غیزانیه است.

پورهنگ گفت: به همت بسیج سازندگی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون و صرف ۳ میلیارد ریال هزینه، ۲۷ مسجد را در حوزه عملیاتی شرکت در راستای ارتقای سطح فرهنگی  مورد تعمیر و تجهیز قرار دادیم.

خبر جدید  ۵۴فوتی و ۲۰۰مجروح دستاورد زمین‌های آلوده به مین و گلوله درخوزستان

وی از جمله اقدامات دیگر مسوولیت های اجتماعی نفت  گاز مارون را طرح بزرگ احداث شبکه آبرسانی در محدوده جغرافیایی مناطق نفت خیز یادآور شد و خاطرنشان کرد: در این طرح، سهم شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، تامین ۶۰ میلیارد ریال جهت احداث خط لوله آبرسانی به مناطق محروم حوزه عملیاتی شرکت است که بخشی از آن تاکنون به مجری پروژه پرداخت و مابقی آن با پیشرفت کار تأمین خواهد شد.

خبر جدید  اجرای پروژه های آبی و خاکی + تصاویر

گفتنی است؛ شرکت نفت و گاز مارون در میان شرکت های بهره بردار تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از جهت راهبری عملیات تولید از میادین پیچیده و خاص است. این شرکت سه میدان بزرگ مارون، کوپال و شادگان را تحت اختیار دارد که وسعتی بالغ بر ۱۴۰۰ کیلومتر مربع را در مجاورت سه شهر و  تعداد زیادی روستا شامل می شود.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد