9:35:24 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4081
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت ۸ هزار خوزستانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن
شرکت ۸ هزار خوزستانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ شانزدهمین آزمون سراسری مفاهیم و حفظ قرآن کریم با شرکت بیش از ۸ هزار خوزستانی همزمان با سراسر کشور، برگزار می‌شود. حجت‌الاسلام حمید شویع‌نژاد، رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، اظهار کرد: شانزدهمین آزمون سراسری مفاهیم و حفظ قرآن کریم همزمان با […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ شانزدهمین آزمون سراسری مفاهیم و حفظ قرآن کریم با شرکت بیش از ۸ هزار خوزستانی همزمان با سراسر کشور، برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حمید شویع‌نژاد، رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، اظهار کرد: شانزدهمین آزمون سراسری مفاهیم و حفظ قرآن کریم همزمان با سراسر کشور، پنج‌شنبه ۱۰ اسفندماه در خوزستان برگزار می‌شود.

خبر جدید  تقدیر از خدمتگزاران به قرآن کریم در منطقه عین دو

وی با بیان اینکه امروز جلسه هماهنگی برگزاری آزمون با کارشناسان قرآن اوقاف و ارشاد استان خوزستان برگزار شد، افزود: مسابقات در دو نوبت ساعت ۸:۳۰ و ۱۰:۳۰ برگزار خواهد شد.

شویع‌نژاد گفت: بیش از ۸ هزار نفر در سراسر استان در آزمون شرکت کردند که آمار اهواز بیش از سه‌هزار و ۸۰۰ هزار نفر است. آزمون در اهواز به میزبانی مصلای مهدیه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

خبر جدید  بهره برداری از واحد‌های مسکن مهر در خوزستان

یادآور می‌شود آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم روز پنج‌شنبه ۱۰ اسفندماه در ۴۱۰ شهر و مرکز آزمون برگزار می‌شود. این آزمون امسال برای اولین بار به صورت مشترک توسط وزارت ارشاد و سازمان اوقاف برگزار می‌شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد