17:27:35 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1488
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شادگان در خطر جدی بی‌آبی قرار دارد
شادگان در خطر جدی بی‌آبی قرار دارد
نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شادگان در خطر جدی بی‌آبی قرار دارد، گفت: از ابتدای پاییز امسال تاکنون هیچ آبی به شادگان نرسیده است. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین مجید ناصری‌نژاد در جلسه ستاد بحران که امروز ۱۸ بهمن‌ماه در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: عمده مشکل ما اکنون […]

نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شادگان در خطر جدی بی‌آبی قرار دارد، گفت: از ابتدای پاییز امسال تاکنون هیچ آبی به شادگان نرسیده است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین مجید ناصری‌نژاد در جلسه ستاد بحران که امروز ۱۸ بهمن‌ماه در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: عمده مشکل ما اکنون در بحث رودخانه جراحی است که دو سال است در این حوضه با تنش مواجهیم و امسال از ابتدای پاییز تاکنون هیچ آبی به شادگان نرسیده است.

وی افزود: این شهرستان اکنون در خطر جدی قرار دارد و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند شادگان از بین خواهد رفت. تاکنون چهار بار به اسم شادگان آب رهاسازی شده اما حتی یک قطره آن به شادگان نرسیده است.

نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بحث محدودیت برداشت و فشار بر کشاورزان نباید تنها به خوزستان تحمیل شود و استان‌های بالادست نیز باید تحت فشار قرار گیرند چراکه مشکل کم آبی مربوط به کل کشور است.

ناصری‌نژاد ادامه داد: ما مجوز تخصیص آب را داریم که نقشه راه آن آماده است و ظرف کمتر از یک هفته می‌تواند به شادگان آب برساند و این شهرستان را نجات دهد و من خواهشمندم این کار به سرعت انجام شود.

انتهای پیام

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد