10:36:50 - شنبه 3 مارس 2018 / شناسه خبر: 4584
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رکورد تولید بیش از ۶۲۰ هزار تن شکر برای نخستین‌بار
رکورد تولید بیش از ۶۲۰ هزار تن شکر برای نخستین‌بار
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از تولید بیش از ۶۲۰ هزار تن شکر در این شرکت خبر داد و گفت: برای نخستین بار است که شاهد تولید این میزان شکر توسط شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی هستیم و این عدد رکوردی جدید در تاریخ این شرکت است . نسیم صادقی در گفت‌وگو […]

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از تولید بیش از ۶۲۰ هزار تن شکر در این شرکت خبر داد و گفت: برای نخستین بار است که شاهد تولید این میزان شکر توسط شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی هستیم و این عدد رکوردی جدید در تاریخ این شرکت است .

نسیم صادقی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با همت تلاشگران عرصه کشاورزی و صنعت و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته٬ میزان تولید شکر در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی امسال از سطح قابل برداشت ۶۲ هزار هکتاری٬ به حدود ۶۲۰ تا ۶۳۰ هزار تن شکر خواهد رسید.

خبر جدید  دومین سامانه بارشی در راه خوزستان

وی افزود: تحقق تولید این میزان شکر برای نخستین بار است که در تاریخ توسعه در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی محقق می‌شود و تولید حدود ۶۲۰ تا ۶۳۰ هزار تن شکر، رکوردی در تولید شکر به حساب می‌آید.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تصریح کرد: واحدهای هفت‌گانه شرکت توسعه نیشکر امسال موفق شدند به ظرفیت اسمی خود که حدود ۱۰ تن شکر در هکتار است، برسند که این میزان٬ رقم قابل توجهی در استانداردهای جهانی تولید شکر از نیشکر محسوب می‌شود.

خبر جدید  اربعین امسال از جایگاه ویژه ای برخوردار است

وی در خصوص سیاست‌ها و برنامه‌های کلی این شرکت گفت: مدیریت مصرف آب و استفاده بهینه از آن، رعایت تمام استانداردها در همه واحدها، نقش جدی در تنظیم بازار قند و شکر در کشور و کنترل و تامین نیاز این بازار، تولید ۳۳ میلیون لیتر الکل و سایر محصولات صنایع جانبی و تلاش برای تعمیق تعاملات اجتماعی بخشی از سیاست‌ها و برنامه‌های مورد نظر این شرکت است.

خبر جدید  تولید 7 هزار و ۹۲۲ گیگاوات ساعت برق در سه ماهه نخست امسال در خوزستان

صادقی ادامه داد: رعایت حداکثری استانداردهای زیست محیطی، کشاوزی اکولوژیک، گسترش تحقیقات و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان در راستای فعالیت بخشیدن به رویکردهای اقتصاد مقاومتی و در نهایت ایجاد اشتغال پایدار و تحقق تولید و توسعه اقتصادی و اجتماعی متوازن و غنا بخشیدن به رویکردهای کشاورزی اجتماعی و همکاری فنی و تخصصی در حوزه ایجاد میکروکلیمای –خرداقلیم- محیط زیستی در منطقه از اهم برنامه‌های شرکت توسعه نیشکر است .

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد