17:14:17 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1286
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونمایی از نماد محیط زیست در منطقه ویژه پتروشیمی
رونمایی از نماد محیط زیست در منطقه ویژه پتروشیمی
مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی گفت: پیام رونمایی از المان های محیط زیست توجه به تولید پاک است و ما باید در حفظ محیط زیست جدیت داشته باشیم. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، روز سه شنبه (۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۶) با رونمایی از یک نماد زیست محیطی توسط مدیرعامل این سازمان آغاز شد. حفظ و […]

مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی گفت: پیام رونمایی از المان های محیط زیست توجه به تولید پاک است و ما باید در حفظ محیط زیست جدیت داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، روز سه شنبه (۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۶) با رونمایی از یک نماد زیست محیطی توسط مدیرعامل این سازمان آغاز شد.

حفظ و ارتقای تولید در کنار نگهداشت زیست بوم که دو هدف راهبردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی است، پیام نصب این المان عنوان شد.

این مراسم با حضور مدیران و کارشناسان مرتبط محیط زیست و شهرداری سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی انجام شد.

خبر جدید  وقوع 5 زمین لرزه در خوزستان

در این مراسم مدیرعامل سازمان، پس رونمایی از این نماد، گفت: امیدواریم وقتی از نماد محیط زیست رونمایی می کنیم تمام دقت خود را نیز در حفظ محیط زیست مصروف داریم.

سید امید شهیدی‌نیا ادامه داد: اداره محیط زیست بایستی دقت، فعالیت های شرکت های منطقه را پایش نماید و هر کجا که لازم شد با نظارت و ورود، نهایت تلاش را در جهت تولید پاک در منطقه داشته باشد و فعالیت های منطقه به گونه ای انجام شوند که عملا در جهت کاهش مضرات و مشکلات زیست محیطی منطقه همت گماریم.

خبر جدید  استقبال از پیکر مطهر جانباز شهید حسن منجزی در شوشتر

شهردار منطقه، جانمایی این نماد در کنار خور زنگی، محل تجمع سالانه مرغ های دریایی و در میان شرکت های سنگین منطقه را هدفمند عنوان کرد و در این خصوص گفت: شرکت های بزرگ در صورت توجه به محیط زیست، می توانند بیشترین اثرگذاری را در حفظ آن داشته باشند.

سید علی موسوی، گفت: قطر لوله های به کار رفته در این نماد از ۸ تا ۲۴ اینچ، با حداکثر ارتفاع ۶ متر است و در آن، برگ درخت، ماهی و مرغ دریایی به نحوی زیبا با لوله های صنعتی ترکیب شده است. جنس این سازه از استیل ۳۱۶ کم کربن است که در مقابل خورندگی مقاوم می باشد.

خبر جدید  افتتاح ۱۹ پروژه بهداشتی در هفته دولت

در آغاز امسال نیز، نماد دیگری با موضوع چرخه تولیدات محصولات پتروشیمی، مقابل درب پتروشیمی بندرامام و در بلوار توسعه رونمایی شده بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد