13:11:28 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1552
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت توجه خوبی به حل مشکلات خوزستان داشته است
دولت توجه خوبی به حل مشکلات خوزستان داشته است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: تمام مشکلات استان که در ذهن ما خوزستانی‌ها است، در چند سال اخیر توسط مسئولان استان به طور جدی پیگیری شده و دولت نیز در زمینه حل مشکلات توجه بسیار خوبی به استان خوزستان داشته است. به گزارش ایسنا، امید حاجتی در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به شهرستان […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: تمام مشکلات استان که در ذهن ما خوزستانی‌ها است، در چند سال اخیر توسط مسئولان استان به طور جدی پیگیری شده و دولت نیز در زمینه حل مشکلات توجه بسیار خوبی به استان خوزستان داشته است.

به گزارش ایسنا، امید حاجتی در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به شهرستان رامشیر که امروز ۱۸بهمن ماه در این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مصوبات بسیار خوبی برای حل مشکلات استان خوزستان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: پیگیری‌های بسیار زیادی برای جبران عقب‌ماندگی‌های استان و تامین اعتبارات این پروژه‌ها از سوی مسئولان استان برای حل مشکلات انجام گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان تصریح کرد: آخرین موردی که برای حل مشکلات استان به تصویب رسید، بحث اختصاص ۱۵۰میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای حل مشکل ریزگردها و برق استان خوزستان بود و شهرستان رامشیر نیز از ثمرات و برکت این مصوبه و اعتبار قابل توجه آن بی‌بهره نخواهد بود.

خبر جدید  دسترسی ۱۰۰ سازمان خوزستان به سامانه هوشمند استعلام اصالت هویت

حاجتی بیان کرد: در بحث حل مشکل فاضلاب استان نیز تامین اعتبار لازم انجام گرفته است و قطعا سهم شهرها طبق برنامه پیش بینی شده به آن‌ها اعطا خواهد شد. این اعتبار نیز نظیر اعتبارات بهبود شبکه‌های فرسوده آب شرب شهری که به رامهرمز و رامشیر داده شد، به آن‌ها تخصیص می‌یابد.

وی ادامه داد: تمام مشکلات که در ذهن ما خوزستانی‌ها بوده است، در چند سال اخیر توسط مسئولان استان به طور جدی پیگیری شده و دولت نیز در زمینه حل مشکلات توجه بسیار خوبی به استان خوزستان داشته است.

خبر جدید  زیان روغن حیوانی برای بدن

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان اظهار کرد: همه مصوبات و تامین اعتبارات لازم برای حل مشکلات وجود دارد و می‌طلبد تا دستگاه‌های اجرایی استان با تلاش و کوشش برای حل مشکلات اقدام کنند تا شاهد آن باشیم که این مشکلات با سرعت برطرف شوند.

حاجتی گفت: جاده‌ای که به شهرستان رامشیر می‌رسید، به جهت تردد بالای ماشین‌های سنگین، مردم را دچار مشکلاتی کرده است. در این زمینه حل مشکلات این محور را در اولویت قرار خواهیم داد تا با هماهنگی راه و شهرسازی و تامین اعتبار حل مشکلات این جاده انجام شود.

خبر جدید  تشییع پیکر جانباز شهید کاظم کرملا چعب در شهر شیبان

وی افزود: در برنامه داریم تا برای تمام شهرهایی که در استان خوزستان استخر ندارند، استخر ساخته شود و ظرف یک یا دو سال آینده، شهرستان‌های بدون استخر استان را استخردار کنیم و در این زمینه پروژه‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان خاطرنشان کرد: در خصوص بحث زندان رامهرمز به طور جدی کمک خواهیم کرد تا این طرح نیز با سرعت بیشتری پیش رود و هرچه سریعتر به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد