13:33:07 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1205
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درمان رایگان بیماران در بیمارستان شهید معرفی‌ زاده شادگان
درمان رایگان بیماران در بیمارستان شهید معرفی‌ زاده شادگان
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان، از اجرای طرح درمان رایگان بیماران در بیمارستان شهید معرفی‌ زاده شادگان در ابتدای اسفند ماه امسال خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، نوراله طاهری اظهار کرد: ابتدای اسفند ماه سالجاری، معاینه و درمان رایگان بیماران در شادگان با همکاری دانشکده علوم پزشکی آبادان، […]

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان، از اجرای طرح درمان رایگان بیماران در بیمارستان شهید معرفی‌ زاده شادگان در ابتدای اسفند ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، نوراله طاهری اظهار کرد: ابتدای اسفند ماه سالجاری، معاینه و درمان رایگان بیماران در شادگان با همکاری دانشکده علوم پزشکی آبادان، معاونت بهداشت و درمان سپاه (بهداری جنوب)، بهداری رزم شهید بقایی و نیروی زمینی سپاه اجرایی می‌شود.

خبر جدید  دیدار از خانواده های شهدای سرافراز اسلام در منطقه امامزاده عبدالله (ع)هندیجان

وی در همین خصوص اضافه کرد: بعد از اجرای موفق این برنامه در سال گذشته و در آبادان، معاینه و درمان تخصصی بیماران، تحت پوشش طرح مردم‌ یاری توسط پزشکان متخصص در شادگان انجام می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان از همکاری بسیج جامعه پزشکی برای اجرایی شدن طرح یاد شده گفت و افزود: استقرار تیم پزشکی از روز سوم اسفند ماه امسال در شادگان انجام می‌شود و معاینه رایگان روز پنجم اسفند شکل می‌گیرد.

خبر جدید  اجازه ندهیم دشمن میان مردم در خوزستان تفرقه ایجاد کند

وی کلینیک تخصصی بیمارستان شهید معرفی‌ زاده شادگان را به عنوان محل برگزاری طرح مذکور معرفی کرد و گفت: در این طرح ویزیت، مشاوره، معاینه و اعمال جراحی در بیمارستان شادگان انجام می‌شود و در صورت نیاز به عمل جراحی تخصصی‌تر اعزام بیمار به بیمارستان بقایی اهواز صورت می‌گیرد.

طاهری بیان کرد: در این برنامه بیماران توسط مراکز بهداشتی، درمانی، غربالگری می‌شوند و در روز اجرای طرح، توسط تیم‌ های متخصص ویزیت شده و در صورت نیاز درمان و یا جراحی می‌شوند.

خبر جدید  فراخوانی 8ساعته گردان یکم شهیدعون خالدی برگزارشد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد