20:18:09 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1497
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه دریایی خرمشهر باید در استفاده از آبهای ملی نقش آفرینی کند
دانشگاه دریایی خرمشهر باید در استفاده از آبهای ملی نقش آفرینی کند
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود برومند شامگاه امروز در آئین افتتاحیه دانشکده منابع طبیعی دریای دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر اظهار کرد: دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر باید در دسته دانشگاه های نسل ۳ قرار بگیرد و آنچه و از این دانشگاه انتظار می رود این است که در توسعه کشور و منطقه […]

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود برومند شامگاه امروز در آئین افتتاحیه دانشکده منابع طبیعی دریای دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر اظهار کرد: دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر باید در دسته دانشگاه های نسل ۳ قرار بگیرد و آنچه و از این دانشگاه انتظار می رود این است که در توسعه کشور و منطقه نقش آفرین باشد.

برومند از دانشگاه های نسل سوم به عنوان دانشگاه های کارآفرین یاد کرد و افزود: در این دانشگاه ها با تکیه بر پژوهش بحث اشتغال و کارآفرینی دنبال می شود و برای ملحق شدن دانشگاه علوم و فنون دریایی به دانشگاه های نسل سوم همه مسئول هستند.

خبر جدید  پرچم عزای حسینی در شوشتر برافراشته می‌شود

معاون پژوهشی وزارت علوم با اشاره به سخنان استاندار خوزستان در رابطه با بودجه ملی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و محدودیت دولت برای کمک به این دانشگاه اظهار کرد: برخلاف نظر استاندار، ملی بودن بودجه دانشگاه محدودیتی برای کمک به این دانشگاه نیست و یک سری بودجه ها و ردیف های اعتباری در این خصوص وجود دارد.

خبر جدید  بازدید فرمانده ناجا از یادمان های دفاع مقدس خوزستان

وی از استاندار خوزستان، فعال سازی کمیته های آموزشی و پژوهشی این استان برای فراهم سازی امکان نقش آفرینی دانشگاه ها برای توسعه استان را خواستار شد.

برومند همچنین ایجاد شبکه های همکاری با محوریت دریا را خواستار شد و گفت: باید شبکه های همکاری که در آن دانشگاه دریایی خرمشهر با پژوهشگاه ها و دیگر دانشگاه های حوزه دریا حضور دارند، تشکیل شود.

خبر جدید  پیش‌بینی خدمات‌رسانی هلال احمر خوزستان به بیش از 5 میلیون مسافر نوروزی

وی افزود: این شبکه ها می تواند شبکه ای قوی بوده و امکان استفاده حداکثری از آب های ملی را فراهم کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد