10:46:05 - یکشنبه 4 مارس 2018 / شناسه خبر: 4775
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خوزستان همچنان در خشکسالی به سر می‌برد
خوزستان همچنان در خشکسالی به سر می‌برد
معاون مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان با بیان این‌که حدود ۸۵ درصد از حجم مفید سدهای استان خالی است، گفت: بارش اخیری که در استان داشتیم بارش مناسب و تاثیرگذاری بود اما با شرایط مطلوب آبی در استان فاصله زیادی داریم و خوزستان همچنان در خشکسالی به سر می‌برد. هوشنگ حسونی زاده در […]

معاون مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان با بیان این‌که حدود ۸۵ درصد از حجم مفید سدهای استان خالی است، گفت: بارش اخیری که در استان داشتیم بارش مناسب و تاثیرگذاری بود اما با شرایط مطلوب آبی در استان فاصله زیادی داریم و خوزستان همچنان در خشکسالی به سر می‌برد.

هوشنگ حسونی زاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بارش اخیری که در استان داشتیم بارش مناسب و تاثیرگذاری بود اما این مساله به معنی حل مشکل خشکسالی در خوزستان نیست.

خبر جدید  ظرفیت لازم برای پرداختن به حوزه علوم شناختی در دانشگاه‌های خوزستان وجود دارد

وی افزود: میزان آب مفید در مخازن سدهای استان حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون متر مکعب معادل فقط ۱۰درصد از حجم سدهای استان بود که بارش‌های اخیر این عدد را به ۱۵درصد رساند.

معاون مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان با بیان این‌که بارش‌های اخیر حجم مفید مخازن را از ۱۰درصد به ۱۵درصد افزایش داد، تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود حدود ۸۵ درصد از حجم مفید سدهای استان خالی است و تا رسیدن به شرایط مطلوب آبی در استان فاصله زیادی داریم.

خبر جدید  نمایشگاه پشتیبانی مهندسی جنگ و جهاد در هویزه برپا شد

حسونی زاده بیان کرد: ما خدا را شاکر هستیم که بارش اخیر، بارشی موثر بود اما هنوز تا رسیدن به حالت نرمال فاصله زیادی داریم و همچنان خوزستان در شرایط خشکسالی قرار دارد.

وی ادامه داد: شرایط و وضعیت آبی استان به شکلی نیست که بتوانیم در تابستان، بهار و پاییز سال آینده مشکل آبی خوزستان را حل کنیم، اما امیدواریم شرایط به شکلی شود که شاهد بهبود وضعیت باشیم.

خبر جدید  تحقق ۱۰۶ میلیارد تومان درآمد مازاد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد