18:21:09 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1585
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خوزستان در احداث ساختمان های اداری بیمه سلامت پیشتاز است
خوزستان در احداث ساختمان های اداری بیمه سلامت پیشتاز است
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نوروزیان عصر امروز چهارشنبه در آئین افتتاح ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان آبادان با اشاره به تاریخچه پر افتخار این شهرستان عنوان کرد: تا سال ۱۳۵۵ آبادان نخستین شهر خوزستان به لحاظ جمعیتی و آبادانی بود که متاسفانه در زمان جنگ تحمیلی آسیب های جدی بسیاری دید. وی اظهار کرد: […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نوروزیان عصر امروز چهارشنبه در آئین افتتاح ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان آبادان با اشاره به تاریخچه پر افتخار این شهرستان عنوان کرد: تا سال ۱۳۵۵ آبادان نخستین شهر خوزستان به لحاظ جمعیتی و آبادانی بود که متاسفانه در زمان جنگ تحمیلی آسیب های جدی بسیاری دید.

وی اظهار کرد: شهر آبادان تاریخچه پر افتخاری دارد و از سوی دیگر نیز در تاریخ کشورمان بسیار تاثیرگذار بوده، در خصوص جدایی برخی نقاط کشورمان شهرستان آبادان همیشه یکی از شهرهای محل مناقشه بوده که خوشبختانه این شهر حفظ شد.

خبر جدید  درحاشیه؛ «عرب حسن، میانِ دو آب»

نوروزیان تصریح کرد: بخشی از جرقه انقلاب از حادثه آتش سوزی سینما رکس آبادان آغاز و تشدید شد و اگر چه عزیزان زیادی را در این حادثه دلخراش از دست دادیم اما سوختن مظلومانه شان سبب شعله ور شدن جرقه های انقلاب بود.

مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد حسابرسی داخلی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: هر چه به پیش می رویم می بینیم که اتفاقات عجیبی در تاریخ این شهر رخ داده است، که شکست حصر آبادان در سال ۱۳۶۰ به دست نیروهای مردمی و لشکر ۷۷ خراسان یکی دیگر از آنها است.

خبر جدید  حوادث تروریستی باعث وحدت مردم می‌شود/ پاسداران آماده جانفشانی

نوروزیان افزود: با تمام مسائلی که این شهر با آن مواجه بوده و با تمام پتانسیل هایی که آبادان داشته اما هنوز به جایگاه اصلی خود نرسیده است، آبادانی ها لیاقتشان بیشتر از وضعیت فعلی است و لذا بایستی تلاش های بیشتری از سوی مسئولان برای این مردم انجام شود.

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد حسابرسی داخلی سازمان بیمه سلامت ایران همچنین با اشاره به راه اندازی نهضت ساختمان سازی در بیمه سلامت در سطح کشور گفت: استان خوزستان در این باره پیشرو و پیشتاز است.

خبر جدید  روشن شدن معابر روستاهای شوش

نوروزیان افزود: امید می رود تا ساخت و راه اندازی دیگر ساختمان های در دست احداث در این استان سبب خیر و بهره کافی مردم شود.

به گفته وی احداث ساختمان بیمه سلامت شهرستان آبادان با توجه به آنکه محل عبور زائران اربعین و کاروانهای راهیان نور است، بسیار ارزشمند و همراه با دعای خیر زائران خواهد بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد