16:03:36 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3544
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواستار ساخت موزه فوتبال در خوزستان هستیم
خواستار ساخت موزه فوتبال در خوزستان هستیم
محمد جواد الکاظم الباجی در حاشیه نشست رؤسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان ابتدا مدیرکل ورزش و جوانان گفت: خوزستان در ورزش حرف اول را میزند و امکاناتی که به ورزش خوزستان داده شده است بسیار ناچیز بوده و در شأن مردم خوزستان نیست. نماینده مردم اهواز ادامه داد: خوزستان بسیار دردمند بوده […]

محمد جواد الکاظم الباجی در حاشیه نشست رؤسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان ابتدا مدیرکل ورزش و جوانان گفت: خوزستان در ورزش حرف اول را میزند و امکاناتی که به ورزش خوزستان داده شده است بسیار ناچیز بوده و در شأن مردم خوزستان نیست.

نماینده مردم اهواز ادامه داد: خوزستان بسیار دردمند بوده و بیش از ۳۴۵ هزار هکتار از زمین های کشاورزی دستان به کانون های ریزگرد تبدیل شده است.

خبر جدید  افزایش نرخ کرایه تاکسی و سرویس مدارس اهواز

وی اظهار کرد: در ۵سال گذشته ۸۳۳ نفر به دلیل نبود امکانات در رودها غرق شده اند.

ریزگردها  مانع ورزش در فضای باز می شود

الباجی نماینده مردم اهواز گفت: چه اقداماتی برای ورزش استان شده است؟ جوان امروز استان ما افسرده شده است و در فضای باز نمیتواند ورزش کند زیرا در هوای گرم و وجود گرد و خاک نمی توان ورزش کرد.

خبر جدید  نیاز 500 میلیارد ریالی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در خوزستان

وی با بیان اینکه اکثر بازیکنان تیم ملی و لیگ از محلات به این جایگاه رشد کرده اند، تصریح کرد: توجه به محلات و ورزش های در محلات را خواستارم.

الباجی گفت: با توجه اینکه خوزستان مهد فوتبال  کشور است سعی شود موزه فوتبال در شهر اهواز ساخته شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه بیکاری، ریزگردها و سایر مشکلات گریبانگیر جوانان استان را گرفته و باید به این جوانان که سرمایه های ما هستند توجه ویژه شود

خبر جدید  کشف 93 قبضه سلاح غیرمجاز و دستگیری 88 نفر در خوزستان

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد