11:21:13 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1387
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور ۵۰۰ ناشر در دوازهمین نمایشگاه کتاب خوزستان/تلفیق نمایشگاه کتاب با هفته قرآن و عترت
حضور ۵۰۰ ناشر در دوازهمین نمایشگاه کتاب خوزستان/تلفیق نمایشگاه کتاب با هفته قرآن و عترت
گروه فرهنگی: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از حضور ٥٠٠ ناشر داخلی در دوازهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب خوزستان خبر داد و گفت: هفته قرآن و عترت خوزستان برای نخستین بار با نمایشگاه کتاب تلفیق شده‌ است و این رویداد باعث غنا بخشیدن به نمایشگاه و بالا بردن سطح کیفی هر دو برنامه می‌شود. […]

گروه فرهنگی: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از حضور ٥٠٠ ناشر داخلی در دوازهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب خوزستان خبر داد و گفت: هفته قرآن و عترت خوزستان برای نخستین بار با نمایشگاه کتاب تلفیق شده‌ است و این رویداد باعث غنا بخشیدن به نمایشگاه و بالا بردن سطح کیفی هر دو برنامه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، نشست خبری نمایشگاه بین‌المللی کتاب و هفته قرآن و عترت روز گذشته ۱۷ بهمن‌ماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

خبر جدید  چگونگی ایفای تعهدات دولت در پروژه مترو اهواز جمع‌بندی می‌شود

محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اظهار کرد: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب با حضور ۵۰۰ ناشر از سراسر کشور و بیش از ٦٧ هزار عنوان کتاب از ٢٥ تا ٣٠ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌‌های اهواز در کیانپارس برپا می‌شود.

جوروند گفت: ۴۷ ناشر خوزستانی نیز در نمایشگاه امسال آثار خود را عرضه می‌کنند. در نمایشگاه کتاب امسال غرفه‌ای به صنف کتاب‌فروشی‌ها اختصاص داده ‌شده است و کتاب فروشی رشد، محام و تعاونی ناشران خوزستانی نیز حضور خواهند داشت.

خبر جدید  خوزستان رتبه دوم تلفات راکبان موتورسیکلت را در کشور دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار کرد: کتاب‌ها در دوازدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان با تخفیف ٣٠ درصد در نمایشگاه عرضه خواهد شد. امسال ۵۰۰ میلیون تومان بن کتاب در نمایشگاه فروخته می شود و در صورت استقبال این مبلغ بیشتر می‌شود. سال گذشته یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بن در نمایشگاه فروخته شد.

وی با بیان اینکه برای مولفان خوزستانی در نمایشگاه امسال غرفه‌ای اختصاص داده‌ شده ‌است و همه نویسندگان خوزستانی از جمله آنهایی که کتاب‌هایشان در استان و یا خارج از استان چاپ شده است می‌توانند آثار خود را در این غرفه عرضه کنند.

خبر جدید  ممنوعیت ورود عراقی ها به آبادان از ۲۰ مهرماه جاری

جوروند همچنین با اشاره به هفته قرآن و عترت به عنوان یک رویداد مهم فرهنگی در استان گفت: هفته قرآن و عترت خوزستان برای نخستین بار با نمایشگاه کتاب تلفیق شده‌ است. این رویداد بسیار مهم و خلاقانه‌ای است که باعث غنا بخشیدن به نمایشگاه و بالا بردن سطح کیفی هر دو برنامه خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد