16:03:10 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1222
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حدود ۸ هزار تبعه خارجی غیر مجاز در خوزستان شاغلند/بیشتر این تعداد از کشورهای عراق و افغانستان است
حدود ۸ هزار تبعه خارجی غیر مجاز در خوزستان شاغلند/بیشتر این تعداد از کشورهای عراق و افغانستان است
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، حمید سیلاوی با اشاره به جمعیت اتباع خارجی غیر مجاز شاغل در خوزستان، گفت: این نوع  جمعیت غیر مجاز شاغل در طول سال بین چهار تا هشت هزار نفر متغیر است. وی اضافه کرد: در ۱۰ ماهه امسال سه هزار نفر از اتباع خارجی غیر مجاز که در استان مشغول […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، حمید سیلاوی با اشاره به جمعیت اتباع خارجی غیر مجاز شاغل در خوزستان، گفت: این نوع  جمعیت غیر مجاز شاغل در طول سال بین چهار تا هشت هزار نفر متغیر است.

وی اضافه کرد: در ۱۰ ماهه امسال سه هزار نفر از اتباع خارجی غیر مجاز که در استان مشغول به کار بودند شناسایی و دستگیر شدند و به کشور خود برگشت داده شدند .

خبر جدید  مربی کانون خوزستان شاعر برگزیده جشنواره ملی «شعر آیات» شد

سیلاوی بیشترین تعداد تبعه خارجی غیرمجاز شاغل در استان را از کشورهای افغانستان و عراق عنوان کرد و بیان داشت: این اتباع بیشتر کارگران ساختمانی و یا در کارگاه های تولیدی هستند.

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی خوزستان تصریح کرد: به کارفرماها اخطار می دهیم که اتباع خارجی غیر مجاز را به کار نگیرند، قانون برای به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز مشخص است و درصورت انجام روند قانونی و شرایطی که وجود دارد منع قانونی برای به کارگیری اتباع خارجی نیست.

خبر جدید  یکشنبه، هفتم مرداد در خوزستان تعطیل شد

وی با اشاره به نحوه جریمه کارفرمایانی که اتباع خارجی غیرمجاز را به کار می گیرند افزود: هر کارفرمایی که به صورت غیرقانونی اتباع خارجی غیر مجاز به را به کاربگیرد پنج برابر متوسط حقوقی که به کارگر در هر روز پرداخت می کند جریمه می شود و ممکن است پروانه تولیدی و یا صنعتی وی نیز باطل شود.

خبر جدید  افتتاح اولین سالن ورزشی کودکان استثنایی در خوزستان

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی خوزستان تاکید کرد: اگر کارفرما قصد به کارگیری اتباع خارجی را دارد می تواند از راه قانونی این افراد را جذب کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد