16:03:10 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1222
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حدود ۸ هزار تبعه خارجی غیر مجاز در خوزستان شاغلند/بیشتر این تعداد از کشورهای عراق و افغانستان است
حدود ۸ هزار تبعه خارجی غیر مجاز در خوزستان شاغلند/بیشتر این تعداد از کشورهای عراق و افغانستان است
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، حمید سیلاوی با اشاره به جمعیت اتباع خارجی غیر مجاز شاغل در خوزستان، گفت: این نوع  جمعیت غیر مجاز شاغل در طول سال بین چهار تا هشت هزار نفر متغیر است. وی اضافه کرد: در ۱۰ ماهه امسال سه هزار نفر از اتباع خارجی غیر مجاز که در استان مشغول […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، حمید سیلاوی با اشاره به جمعیت اتباع خارجی غیر مجاز شاغل در خوزستان، گفت: این نوع  جمعیت غیر مجاز شاغل در طول سال بین چهار تا هشت هزار نفر متغیر است.

وی اضافه کرد: در ۱۰ ماهه امسال سه هزار نفر از اتباع خارجی غیر مجاز که در استان مشغول به کار بودند شناسایی و دستگیر شدند و به کشور خود برگشت داده شدند .

خبر جدید  کدام شهرهای خوزستان بهترین و بدترین آب شرب را دارند؟

سیلاوی بیشترین تعداد تبعه خارجی غیرمجاز شاغل در استان را از کشورهای افغانستان و عراق عنوان کرد و بیان داشت: این اتباع بیشتر کارگران ساختمانی و یا در کارگاه های تولیدی هستند.

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی خوزستان تصریح کرد: به کارفرماها اخطار می دهیم که اتباع خارجی غیر مجاز را به کار نگیرند، قانون برای به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز مشخص است و درصورت انجام روند قانونی و شرایطی که وجود دارد منع قانونی برای به کارگیری اتباع خارجی نیست.

خبر جدید  تشریح جشن‌های دهه ولایت در مناطق حاشیه‌ای و محروم خوزستان

وی با اشاره به نحوه جریمه کارفرمایانی که اتباع خارجی غیرمجاز را به کار می گیرند افزود: هر کارفرمایی که به صورت غیرقانونی اتباع خارجی غیر مجاز به را به کاربگیرد پنج برابر متوسط حقوقی که به کارگر در هر روز پرداخت می کند جریمه می شود و ممکن است پروانه تولیدی و یا صنعتی وی نیز باطل شود.

خبر جدید  آغاز فعالیت سینما شیرین آبادان به عنوان دومین موزه سینمایی کشور

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی خوزستان تاکید کرد: اگر کارفرما قصد به کارگیری اتباع خارجی را دارد می تواند از راه قانونی این افراد را جذب کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد