14:00:38 - شنبه 3 مارس 2018 / شناسه خبر: 4639
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشیه رودخانه و باغستان های آبادان و خرمشهر اقامتگاه گردشگران می شود
حاشیه رودخانه و باغستان های آبادان و خرمشهر اقامتگاه گردشگران می شود
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، جلسه مشترک ستاد نوروزی و پاکسازی عمومی آبادان و خرمشهر با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان و جمع کثیری از مدیران شهری در محل سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد اروند، امروز (۱۲ اسفند) برگزار شد. اسمعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند  گفت: در سال ۱۳۹۷ ساخت […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، جلسه مشترک ستاد نوروزی و پاکسازی عمومی آبادان و خرمشهر با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان و جمع کثیری از مدیران شهری در محل سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد اروند، امروز (۱۲ اسفند) برگزار شد.

اسمعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند  گفت: در سال ۱۳۹۷ ساخت بلوار ساحلی خرمشهر و آبادان را شروع می کنیم.

خبر جدید  کشاورزان شادگان همچنان با بحران آب مواجه‌اند

وی ادامه داد: از حاشیه رودخانه و باغستان های آبادان و خرمشهر به عنوان مقصد اصلی گردشگرانی که حداقل یک شب را در این شهر می گذرانند  به عنوان مکانی  برای ساخت اقامتگاه های بومی با مصالح بومی استفاده کرد.

گسترش ظرفیت های گردشگری آبادان و خرمشهر

در این جلسه شهاب صدیقی مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری، اظهار کرد: برای اینکه مسافرین با خاطره‌ای خوش از آبادان و خرمشهر بروند و با توجه به اینکه منطقه آزاد اروند تبدیل به یک منطقه بین المللی شده است باید ظرفیت های گردشگری را در خرمشهر و آبادان افزایش دهیم.

خبر جدید  پدر شهید پناهی بروجردی به فرزند شهیدش پیوست

وی ادامه داد: می‌توانیم در منطقه از خاک نیز در جهت گردشگری بهره برده و با ساخت پیست های موتور و ماشین سواری جایی برای تخلیه هیجانات جوانان ایجاد کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد