19:52:12 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1296
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه بررسی فعالیت گروه های امر به معروف و نهی از منکر در ستاد استان خوزستان
جلسه بررسی فعالیت گروه های امر به معروف و نهی از منکر در ستاد استان خوزستان
با حضور نماینده حضرت آیت الله جزایری و معاون دولت به مردم ستاد ، جانشین دبیر ستاد و معاونین و معاونین و مدیریت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر نحوه فعالیت گروههای امر به معروف و نهی از منکر بررسی شد .در این جلسه ابتدا آقای کیانی جانشین معاونت دولت به مردم […]

با حضور نماینده حضرت آیت الله جزایری و معاون دولت به مردم ستاد ، جانشین دبیر ستاد و معاونین و معاونین و مدیریت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر نحوه فعالیت گروههای امر به معروف و نهی از منکر بررسی شد .
در این جلسه ابتدا آقای کیانی جانشین معاونت دولت به مردم ضمن اعلام دستور جلسه گفتند ما باید همه ی گروه های طلایه دار ، یاور و یادآور را فعال کنیم تا به ترویج معروفات کمک نمایند.
در ادامه جلسه حجه الاسلام مرعشی فر نماینده رئیس ستاد و معاون دولت به مردم طی سخنانی گفت : کار در ستاد امر به معروف بر اساس علاقه دینی و احساس وظیفه و تکلیف است چرا که اگر غیر از این بود با بی مهری ها و عدم همکاری که و جود دارد کسی کار نمی کرد. وی گفت : در بعضی از مناطق کارهای وقیحانه ای انجام می دهند و آرام آرام قبح کارهای خلاف شرع را از بین می برند.
مرعشی فر افزود : باید امر به معروف و نهی از منکر را همگانی بکنیم تا مردم متوجه بشوند افرادی هستند که احساس مسئولیت می کنند در قبال مسائل شرعی ودینی .
آقای سروستانی جانشین دبیر ستاد نیز طی سخنانی گفتند : کسانیکه داوطلبانه آمدند و عضو گروه های امر به معروف درقالب گروه های مختلف سازماندهی شدند باید وارد عرصه ی عملیات فرهنگی و تذکر لسانی بشوند تا بتوانیم باز خورد آن را در سطح جامعه ببینیم .
وی با اشاره به مشکلات مالی و ساختمانی در سطح استان برای ستاد های امر به معروف و نهی از منکر خواهان توجه بیشتری به این موضوع شد .
آقای ممبینی معاون مردم به دولت و مردم گفت : تاکنون ۲۳۴ گروه امر به معروف در سطح استان تشکیل شده است
وی گفت : متاسفانه خیلی از شهرهای بزرگ ما به دلایل مختلف خوب وارد نشده اند .
وی گفت : نیرو های طلایه دار بدون هیچگونه دستمزد و پاداش برای رضای خداوند به صورت مظلوم کار می کنند در حالیکه خیلی ها برای اضافه کار خود تا دیوان عدالت اداری شکایت می کنند و بعضی حقوق نجومی می گیرند و اهمیتی به مسائل شرعی نمی دهند .
آقای باغنده رئیس اداره بازرسی گفت : در ابتدای هر سال برنامه ها و وظایف مهم هر معاونتی ابلاغ می شود که ما با حضور در مناطق و شهرستان ها ارزیابی می کنیم و گزارش به رئیس محترم ستاد هم ارائه می شود .
وی گفت :با توجه به ظرفیت استان کار بیشتری باید صورت بپذیرد.
درپایان مقرر شد از اول اسفند ماه جاری فعالیت گروههای طلایه داران در سطح شهرها شروع شود

خبر جدید  جشنواره ی تئاتر درشهرستان شادگان برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد