22:36:34 - شنبه 24 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3786
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره ی تئاتر درشهرستان شادگان برگزار شد
جشنواره ی تئاتر درشهرستان شادگان برگزار شد
به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛مسابقه جشنواره ی‌ تئاتر امروز صبح امروزباشرکت ۴آموزشگاه متوسطه اول و دوم بخش شهر دارخوین و شهرستان شادگان باحضور مچاسبه مسئول سازمان دانش آموزی ،دیوان معاون پرورشی اداره آموزش پرورش و جمعی دیگر از مسولین شهرستان در کانون امام خمینی (ره)شادگان برگزارشد. دیوان اظهار داشت؛هدف اصلی این جشنواره استعداد یابی دانش […]

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛مسابقه جشنواره ی‌ تئاتر امروز صبح امروزباشرکت ۴آموزشگاه متوسطه اول و دوم بخش شهر دارخوین و شهرستان شادگان باحضور مچاسبه مسئول سازمان دانش آموزی ،دیوان معاون پرورشی اداره آموزش پرورش و جمعی دیگر از مسولین شهرستان در کانون امام خمینی (ره)شادگان برگزارشد.

دیوان اظهار داشت؛هدف اصلی این جشنواره استعداد یابی دانش آموزان و حمایت آن ها جهت شرکت در جشنواره های استانی و کشوری و پرورش دانش آموزان خلاق و هنرمند است.

خبر جدید  یادواره ۳۱شهید بخش میان آب شوشتر برگزار شد

وی ادامه داد؛جشنواره ی تئاتر بازگوی بعضی از درد های جامعه هستند و ماجرات حاکم بره جو شهرستان است و این گفته ای است که در دل همه ی مردم نهفته است که به زبان تئاتر ،نحوه ی شادی و غم انگیزی برای جامعه بازگو می کنند و تأثیر زیادی بر اخلاق شخص گوینده ،نامه نویس یا دانش آموزان نقش مهمی ایفا می کند.

وی افزود؛به مربیان متخصص و باتجربه در این زمینه نیاز داریم و همچنین مشاهده ی تئاتر هایی که در سط کشوری اجرا می شود ایدی خوبی در ذهن دانش آموزان حک خواهد شد و یک الگو پذیری خوبی برای آن ها و حتی اجرای برنامه های فرهنگی هنری آینده که همان تئاتر هایی که دانش آموزان اجرا میکنند.

خبر جدید  65 درصد جامعه بی‌سواد خوزستان را بانوان تشکیل می‌دهند

موسوی که یکی از داوران این جشنواره بود و از هنرمندان فعال شهرستان گفت ؛اين جشنواره ازنظركيفي ، كيفيت پاييني داشت بطوري كه هيچكدام ازنمايش هاكيفيت شركت درجشنواره تاتردانش آموزي راندارن .
ولي باتوجه به اينكه بعدازوقفه چندين ساله جشنواره تاتردانش آموزي دراين شهرستان جاي شكرش باقيه كه باز اين جشنواره راه اندازي شد.
تمام نمايش ها به زبان عربي اجراشد فقط يك نمايش آن هم نمايشنامه خواني بودكه فارسي بود . درصورتي كه نمايشنامه هايي كه عربي اجراشوند قابليت داوري ندارن وخودبه خودازجشنواره خارج مي شوند . البته آموزش اوليه مربيان ودانش آموزان قبل ازشركت درجشنواره پيشنهاد مي شود.

خبر جدید  جشن «شب دزفول» در خانه تاریخی تیزنو برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد