16:47:55 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4142
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره تئاتر رویش در آبادان برگزار می شود
جشنواره تئاتر رویش در آبادان برگزار می شود
ندا اعتمادی کیا، دبیر جشنواره تئاتر رویش در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: جشنواره تئاتر رویش، برای اولین بار و با هدف بزرگداشت شهید مدافع حرم « عارف کائد خورده » در تاریخ ۲۰ تا ۲۴ اسفند ماه جاری در شهر آبادان برگزار می‌شود. وی افزود: در جشنواره رویش آثار با کیفیت هنرجویان تئاتر […]

ندا اعتمادی کیا، دبیر جشنواره تئاتر رویش در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: جشنواره تئاتر رویش، برای اولین بار و با هدف بزرگداشت شهید مدافع حرم « عارف کائد خورده » در تاریخ ۲۰ تا ۲۴ اسفند ماه جاری در شهر آبادان برگزار می‌شود.

وی افزود: در جشنواره رویش آثار با کیفیت هنرجویان تئاتر آبادان داوری می‌شود؛ در این جشنواره هنرجویان ملزم به آماده سازی یک تئاتر کامل هستند.

خبر جدید  انجام 221 هزار متر حفاری چاه‎های نفت و گاز

اعتمادی کیا اظهار کرد: در سال‌های گذشته جشنواره رویش به صورت یک همایش برگزار می شد اما در سال جاری تصمیم بر آن شد تا  این همایش به صورت جشنواره تئاتر برگزار  شود.

دبیر جشنواره تئاتر رویش تشویق جوانان و معرفی استعدادهای برتر در حوزه تئاتر منطقه را به عنوان یکی از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره برشمرد و تصریح کرد: در سال جاری بخش پانتومیم و دانش‌آموزی به این جشنواره اضافه شد و اولویت کارهای برتر نیز با اجرای تئاترهای ایرانی است.

خبر جدید  خوشبختی سایپا و دایی در وقت‌ اضافه/ سه امتیاز پیکان از خوزستان

وی با اشاره به اینکه داوری آثار در دو بخش انجام می شود، گفت: سالن تئاتر استاد علی غلامی و مجتمع فرهنگی، هنری اشراق محل اجرای نمایش‌ها است.

 اعتمادی کیا با بیان اینکه  در سال های قبل شش دوره همایش تئاتر رویش در آبادان برگزار شده، افزود: برگزاری کارگاه نمایشنامه‌نویسی، بیان و پانتومیم در حاشیه این جشنواره برگزار می شود؛ ضمن اینکه احتمال حضور یک چهره مطرح سینمایی نیز در جشنواره وجود دارد.

خبر جدید  اربعین شهدای گمنام در بخش شعیبیه شوشتر برگزار شد

وی اظهار کرد: در نخستین جشنواره تئاتر رویش، مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم « عارف کایدخورده »  از هنرمندان تئاتر آبادان نیز برگزار می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد