13:56:09 - شنبه 24 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3769
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکمیل زیرساخت‌های متروی اهواز تا سال آینده
تکمیل زیرساخت‌های متروی اهواز تا سال آینده
وزیر کشور گفت: زیرساخت‌های متروی اهواز در حال انجام است و هنوز به اتمام نرسیده است، با توجه به مشکلاتی که در زمینه پیمانکاری بوده این تأخیرات به وجود آمده است. بنابراین پس از تکمیل زیرساخت های مترو در اهواز اعلام شده که سال آینده به پایان می‌رسد واگن‌های مورد نیاز های آن تامین می‌شود. […]

وزیر کشور گفت: زیرساخت‌های متروی اهواز در حال انجام است و هنوز به اتمام نرسیده است، با توجه به مشکلاتی که در زمینه پیمانکاری بوده این تأخیرات به وجود آمده است. بنابراین پس از تکمیل زیرساخت های مترو در اهواز اعلام شده که سال آینده به پایان می‌رسد واگن‌های مورد نیاز های آن تامین می‌شود.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در مراسم آغاز طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر شهری کشور  در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اهمیت حمل و نقل درون و برون شهری و با توجه به سیاست‌های که رئیس‌جمهور ابلاغ کرده‌اند و به جد حامی آن هستند تلاش شده تامین منابع از محل صرفه‌جویی مصرف سوخت و از طریق بانک‌ها و خودروسازان صورت بگیرد.

خبر جدید  عجیب اما واقعی/ مجروح شدن یک دانشجوی دختر اهوازی بر اثر گلوله سرگردان!

وی در ادامه افزود: نوسازی امر مهمی است و امروز با هماهنگی و همکاری که بانک‌ها به عنوان تامین کننده منابع و اتحادیه اتوبوسرانی و به ویژه شهرداری ها با یکدیگر داشتند بخشی از اتوبوس‌ها و کامیونت ها و خودروها تحویل داده شد و این طرح در قالب این مشارکت دستگاه‌ها اجرایی شده است.

خبر جدید  ورود دو میلیون مسافر به خوزستان

وزیر کشور تاکید کرد: طرح خاص و ابلاغی رییس جمهور در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل به زودی اجرایی می شود.

رحمانی فضلی با بیان اینکه امیدواریم دولت تعهد خود را به شهرداری‌ها به سرعت انجام دهد تا بتوانیم امر نوسازی را تسریع دهیم، گفت: برای امر نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در سال سهمیه مشخصی در نظر گرفته شده است که طبق آن عمل می شود.

خبر جدید  آغاز طرح تعمیر اساسی اسکله 27 تا 34 بندر امام خمینی

وزیر کشور بیان کرد: در حوزه خرید واگن‌ها اقدام شده بطوری که در این زمینه خرید ۲۰۰۰ واگن توسط دولت و شورای اقتصاد به تصویب رسیده است.

رحمانی فضلی تصریح کرد: حدود ۶۵۰ واگن این هفته به مناقصه گذاشته می شود تا سفارش های مورد نیاز تامین داده شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد