18:57:46 - یکشنبه 4 مارس 2018 / شناسه خبر: 4874
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توقع ازمنطقه آزاداروند برای ورود به عرصه بهداشتی خرمشهر بیشتر است
توقع ازمنطقه آزاداروند برای ورود به عرصه بهداشتی خرمشهر بیشتر است
به گزارش خبرنگار مهر، کاظم بهردینی عصر امروز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی خرمشهر در مرکز بهداشت این شهر اظهار کرد: این توقع وجود دارد که با توجه به وجود معاونت غذا و دارو در سازمان منطقه آزاد اروند، شاهد تحول در این حوزه و افزایش سرعت بهبود وضعیت خرمشهر باشیم.  وی افزود: […]

به گزارش خبرنگار مهر، کاظم بهردینی عصر امروز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی خرمشهر در مرکز بهداشت این شهر اظهار کرد: این توقع وجود دارد که با توجه به وجود معاونت غذا و دارو در سازمان منطقه آزاد اروند، شاهد تحول در این حوزه و افزایش سرعت بهبود وضعیت خرمشهر باشیم. 

وی افزود: اینکه هنوز خرمشهر و مینوشهر با ابتدایی ترین مشکلات مثل مسئله آب آشامیدنی و اتلاف سگ های ولگرد دست به گریبان است، زیبنده نیست و این توقع از سازمان منطقه آزاد اروند با توجه به اینکه پردرآمدترین منطقه آزاد کشور است می ورد که ورود بیشتری در عرصه بهداشت شهری داشته باشد. 

خبر جدید  مدارس ۲۷ شهرستان خوزستان فردا تعطیل است/فعالیت ادارات تا ساعت ۱۲

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خرمشهر در ادامه به نابسامانی های بازار روز و صفا خرمشهر اشاره و بر لزوم پررنگ شدن نقش اجرائیات شهرداری هم تاکید کرد. 

وی در این رابطه گفت: بحران بازار صفا و روز خرمشهر نمود عملکرد اجرائیات شهرداری خرمشهر است و مردم توقع دارند نقش اجرائیات را در خصوص مسئله دستفروش ها پررنگ ببینند. 

خبر جدید  خالی بودن9 میلیارد متر مکعب از حجم سدهای خوزستان

پیگیری اجرایی پروژه آبرسانی به کشتارگاه صنعتی در دست احداث خرمشهر، حضور پررنگ مدیران و روسای ادارت مرتبط با شورای سلامت در جلسات این شورا و همچنین ارائه گزارش از روند اجرایی شدن مصوبات این جلسه از دیگر مواردی بود که از سوی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خرمشهر مطرح شد. 
 
 

خبر جدید  ۱۲۰۰ تخلف رانندگی در جاده های خوزستان ثبت شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد