14:18:16 - دوشنبه 5 فوریه 2018 / شناسه خبر: 967
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفاهمنامه ادارات کل حفظ آثار و کتابخانه های خوزستان منعقد شد
تفاهمنامه ادارات کل حفظ آثار و کتابخانه های خوزستان منعقد شد
به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان ظهر امروز در این مراسم اظهار کرد: آشنا کردن نسل جوان که اینقدر در فضای مجازی غرق شدند که کتاب را فراموش کردند و آشنا کردن این نسل با کتاب و کتابخوانی یک هنر است. سردار محمد علیپور با اشاره به […]

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان ظهر امروز در این مراسم اظهار کرد: آشنا کردن نسل جوان که اینقدر در فضای مجازی غرق شدند که کتاب را فراموش کردند و آشنا کردن این نسل با کتاب و کتابخوانی یک هنر است.

سردار محمد علیپور با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت کتابخانه های عمومی شهرستان ها بیان کرد: انتظار داریم تا این نوع نگاه و ارتباطات در سایر شهرستان های استان نیز غیر از دزفول و خرمشهر وجود داشته باشد تا این تفاهمنامه را به عنوان یک طرح بزرگ داشته باشیم.

خبر جدید  شورای اداری استان با حضور نوه امام خمینی(ره)+فیلم

وی با اشاره به برگزاری جلسات نقد کتاب های دفاع مقدس بیان کرد: با توجه به اینکه خوزستان به عنوان پایتخت دفاع مقدس است و مردم انتظار اتفاقات ویژه و برجسته در این حوزه را دارند؛ بنابراین درخواست می شود که یکی از کتابخانه های عمومی شهر اهواز به اسم دفاع مقدس نامگذاری شود.

علیپور خطاب به مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خوزستان با اعلام این خبر که کتاب «جوانمرد قصاب» به عنوان یکی از شهدای تأثیرگذار، جزو کتاب های برگزیده کشوری انتخاب شده است، عنوان کرد: برای موضوع مسابقه کتابخوانی دفاع مقدس نیز پیشنهاد می شود که اهتمام ویژه ای داشته باشند.

خبر جدید  اصلاح 569 دستگاه ترانسفورماتور در شبکه برق شرکت توزیع نیروی برق اهواز

مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان با اشاره به مصوب شدن لیست کتب دفاع مقدس از سوی کتابخانه ملی ایران در جلسه قبلی گفت: طراحی و نصب تابلو بخش کتابخانه تخصصی دفاع مقدس و استان شناسی نیز مصوب شده که رونمایی از آن را در بهمن ماه سال جاری انجام می دهیم.

خبر جدید  کتاب «لاله‌های گلستان» به زودی رونمایی می‌شود

علیپور یادآور شد: لیست نیازمندی های تهیه کتاب در کارگروه مشترک مصوب و برای آن تصمیم گیری شود؛ بخش اسناد کتابخانه ای درصد کمی از کار را پوشش می دهد ولی در عین حال باید اسناد میدانی و گفتگوهای انجام شده را نیز به خوبی دنبال کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد