12:52:47 - چهارشنبه 21 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3457
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعطیلی مدارس خوزستان در روزهای پنج شنبه لغو شد
تعطیلی مدارس خوزستان در روزهای پنج شنبه لغو شد
محمد تقی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امسال به علت گرد و غبار شدید، مدارس در استان خوزستان برای چندین روز تعطیل شده است و امر در بلند مدت عواقب جبران ناپذیری برای دانش آموزان استان خوزستان دارد.. وی افزود: بر همین اساس، تصمیم گرفته شد که تعطیلی روزهای پنج شنبه تا […]

محمد تقی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امسال به علت گرد و غبار شدید، مدارس در استان خوزستان برای چندین روز تعطیل شده است و امر در بلند مدت عواقب جبران ناپذیری برای دانش آموزان استان خوزستان دارد..

وی افزود: بر همین اساس، تصمیم گرفته شد که تعطیلی روزهای پنج شنبه تا پایان سال جاری برای کلیه مقاطع تحصیلی لغو شود و دانش آموزان روزهای پنج شنبه نیز به تحصیل مشغول باشند تا بتوانیم عقب ماندگی ناشی از روزهای تعطیل را جبران کنیم.

خبر جدید  مردم نقش مؤثری در پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو دارند

تقی زاده با بیان اینکه به دلیل شرایط جوی، دانش آموزان خوزستانی نسبت به دانش آموزان استان های دیگر میزان ساعات کمتری در مدرسه حاضر هستند، تصریح کرد: سال گذشته آموزش و پرورش خوزستان بر اساس تفاهم نامه ای که با صدا و سیمای مرکز خوزستان منعقد کرد برنامه های درسی ویژه ای با تدریس دبیران مجرب برای جبران این عقب ماندگی های تحصیلی تهیه و تدوین شد و  ساعات ‌پخش آنها نیز برای استفاده از مطالب و مباحث تدریس شده به مدارس و دانش آموزان اعلام شد.

خبر جدید  رسیدن قطار شهری اهواز به پارک حجاب

وی با اشاره به آمار بالای روزهایی که در سال تحصیلی جاری به دلیل آلودگی ناشی از ریزگردها به تعطیلی کشانده شدند، افزود: با توجه به اینکه در آستانه پایان سال تحصیلی قرار داریم، برای جلوگیری از افت تحصیلی لازم است تا به صورت جدی این مسئله  مورد بحث و بررسی قرارگیرد تا با همفکری و هم اندیشی متخصصان امر؛  راهکاری عملی برای جبران تعطیلی مدارس  به کار گرفته شود.

خبر جدید  یکپارچه‌سازی سواحل خوزستان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد