8:31:46 - جمعه 29 دسامبر 2017 / شناسه خبر: 4
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصفیه خانه فاضلاب اهواز بزرگ‌ترین پروژه SBR خاورمیانه
تصفیه خانه فاضلاب اهواز بزرگ‌ترین پروژه SBR خاورمیانه
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز که بزرگ‌ترین پروژه SBR خاورمیانه و سومین تصفیه خانه SBR جهان است. شعار سال: فردوس کریمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز بیان کرد: تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز که بزرگ ترین پروژه SBR خاورمیانه و سومین تصفیه خانه SBR جهان است، در ۲دومدول(Module) […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز که بزرگ‌ترین پروژه SBR خاورمیانه و سومین تصفیه خانه SBR جهان است.

شعار سال: فردوس کریمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز بیان کرد: تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز که بزرگ ترین پروژه SBR خاورمیانه و سومین تصفیه خانه SBR جهان است، در ۲دومدول(Module) به بهره برداری می رسد و توانایی تصفیه ۱۱۲هزار متر مکعب فاضلاب را در شبانه روز دارد.

وی ادامه داد: مدول(Module) نخست این تصفیه خانه برای جمعیت ۵۶۰ هزار نفر پیش بینی شده و در طرح جامع فاضلاب اهواز، تا پنج مدول(Module) با ظرفیت ۲۸۰ هزار متر مکعب و برای جمعیت یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر قابل توسعه است.

خبر جدید  مناطق محروم در اولویت ایجاد فرصت های شغلی هستند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز هدف از ساخت این تصفیه خانه را جمع آوری و تصفیه کل فاضلاب شرق کارون خواند و گفت: پساب پالایش شده این تصفیه خانه برای امور کشاوری، مصارف صنعتی و فضای سبز که بر اساس مطالعات قابل تخصیص است، مورد استفاده قرار می گیرد.

کریمی درخصوص عملیات اجرایی پروژه جمع آوری و انشعابات فاضلاب خانگی کوی آل صافی اهواز بیان کرد: طول شبکه و انشعابات این پروژه حدود ۲۵ کیلومتر است که با اعتباری بالغ بر۴۳ میلیارد ریال از محل تسهیلات نفت اجرا می‌شود.

خبر جدید  نفت مسجدسلیمان یک امتیاز تا لیگ برتری شدن

وی یادآور شد: شرکت آب و فاضلاب اهواز، تسهیلات نفت را به ۱۴ پروژه در مناطق توسعه نیافته و یا کمتر توسعه یافته تخصیص داده که در حال حاضر ۱۰ پروژه آن اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز انشعابات غیر مجاز را یکی از مشکلات اساسی این شرکت عنوان کرد و افزود: ۴۰هزار انشعاب غیر مجاز در شهر اهواز وجود دارد که باعث اختلال در مدیریت مصرف شده،بنابراین انتظار می رود مردم در زمینه جمع آوری این انشعابات غیرمجاز همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم این انشعابات را که به لحاظ بهداشتی و مصرف سرانه به یک معضل تبدیل شده، کنترل و رفع کنیم.

خبر جدید  کاروان در مسیر عرشیان به یادمان شهدای هویزه رسید

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار ۶ دی ۹۶، کد مطلب: ۶۳۷۸۳۱۱، www.yjc.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد