13:44:11 - یکشنبه 20 مه 2018 / شناسه خبر: 12211
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تذکرات لازم به استانداری خوزستان درباره انتخاب فرماندار اهواز داده شد
تذکرات لازم به استانداری خوزستان درباره انتخاب فرماندار اهواز داده شد
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: از استانداری خوزستان خواسته‌ایم که فرماندار اهواز را انتخاب کند چرا که سرپرست فرمانداری محدودیت‌هایی دارد. شعار سال: معاون سیاسی وزیر کشور گفت: از استانداری خوزستان خواسته‌ایم که فرماندار اهواز را انتخاب کند چرا که سرپرست فرمانداری محدودیت‌هایی دارد. اسماعیل جبارزاده در پاسخ به این پرسش که چرا فرمانداری اهواز […]

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: از استانداری خوزستان خواسته‌ایم که فرماندار اهواز را انتخاب کند چرا که سرپرست فرمانداری محدودیت‌هایی دارد.

شعار سال: معاون سیاسی وزیر کشور گفت: از استانداری خوزستان خواسته‌ایم که فرماندار اهواز را انتخاب کند چرا که سرپرست فرمانداری محدودیت‌هایی دارد.

اسماعیل جبارزاده در پاسخ به این پرسش که چرا فرمانداری اهواز پس از ۱۴ ماه هنوز انتخاب نشده است، اظهار کرد: تذکرات لازم به استانداری خوزستان در این زمینه داده شده تا در روند انتخاب فرماندار اهواز کمی سرعت عمل داشته باشند.

خبر جدید  استخراج طلای کثیف از خانه‌ها و کوچه‌های اهواز

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: از استانداری خواسته‌ایم که این کار را انجام دهد چرا که سرپرست فرمانداری محدودیت‌هایی دارد و این کار باید انجام شود.
استاندار خوزستان در ۲۱ اسفند ۹۵ فرماندار اهواز را عزل و نبی الله خون میرزایی را به‌عنوان سرپرست فرمانداری معرفی کرده است. با گذشت بیش از ۱۴ ماه از سرپرستی خون میرزایی هنوز تکلیف فرمانداری هفتمین شهرستان بزرگ ایران مشخص نیست و خون‌میرزایی هم‌زمان به‌عنوان مدیرکل شیلات خوزستان فعالیت می‌کند.

خبر جدید  وخامت حال کارون در پشت سد کارون ۳ + تصاویر

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۳۹۷۰۲۳۰۰۰۰۴۱۹ ، www.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد