15:38:40 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018 / شناسه خبر: 929
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تثبیت کامل کانون های بحرانی ریزگردها ۵ سال زمان می برد
تثبیت کامل کانون های بحرانی ریزگردها ۵ سال زمان می برد
غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از کانون ریزگردهای جنوب شرق خوزستان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج خوزستان، بیان کرد: یکی از دلایل مدیریت کانون ها، جلوگیری از آسیب های ریزگرد به محصولات کشاورزی بوده و سعی بر این است تا میزان خسارات احتمالی به مزارع کاهش یابد. شریعتی در پاسخ به سوالی مبنی بر […]

غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از کانون ریزگردهای جنوب شرق خوزستان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج خوزستان، بیان کرد: یکی از دلایل مدیریت کانون ها، جلوگیری از آسیب های ریزگرد به محصولات کشاورزی بوده و سعی بر این است تا میزان خسارات احتمالی به مزارع کاهش یابد.

شریعتی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه علت به وجود آمدن کانون های ریزگرد در شرق خوزستان چه بوده است، اظهار کرد: خشکسالی ، کارهایی که بشر انجام داده از جمله احداث جاده، عدم پرداخت سهمیه تالاب ها و بی توجهی به مسائل زیست محیطی در گذشته باعث به وجود آمدن کانون ها شده و در تلاش هستیم با مدیریت یکپارچه و هماهنگ این معضل رفع شود.

خبر جدید  توزیع بسته های موادغذایی دربین نیازمندان

استاندار خوزستان با بیان اینکه تثبیت کامل ۳۲۰ هزار هکتار کانون های بحرانی ۵ سال زمان می برد، عنوان کرد: ابتدا و در مهمترین بخش، ۴۲هزار هکتار فوق بحرانی تا پایان امسال و ۱۰۰هزار هکتار بحرانی تا سال آینده عملیات تثبیت و آبیاری آن انجام می شود.

وی با اشاره به کمبود آب مورد نیاز جهت آبیاری کانون ریزگردها، بیان کرد: تأمین آب یکی از مهمترین اولویت ها بوده زیرا ۱۴هزار هکتار باید آبیاری و مرطوب سازی شوند.

خبر جدید  حمایت از دامدارانی که دام آنها براثر تگرگ تلف شد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد