10:44:59 - دوشنبه 5 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1038
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تامین ۲۵۰۰ تن سیب و پرتقال برای بازار شب عید خوزستان
تامین ۲۵۰۰ تن سیب و پرتقال برای بازار شب عید خوزستان
معاون فنی و بازرگانی تعاون روستایی خوزستان از ورود ۵۰۰ تن سیب و ۶۰۰ تن پرتقال برای تامین میوه شب عید تا پایان هفته جاری به استان خبر داد . رضا عبیات در گفت و گو با ایسنا  اظهار کرد: مراحل خرید میوه توسط شبکه تعاون روستایی خوزستان برای شب عید در حال انجام است […]

معاون فنی و بازرگانی تعاون روستایی خوزستان از ورود ۵۰۰ تن سیب و ۶۰۰ تن پرتقال برای تامین میوه شب عید تا پایان هفته جاری به استان خبر داد .

رضا عبیات در گفت و گو با ایسنا  اظهار کرد: مراحل خرید میوه توسط شبکه تعاون روستایی خوزستان برای شب عید در حال انجام است و اکنون مرحله بارگیری و ورود میوه به سردخانه ها آغاز شده است .

خبر جدید  حماسه ی مردم ولایتمدار رامشیر در راهیپمایی شکوه وحدت+فیلم

وی ادامه داد: از این رو در هفته جاری ۵۰۰ تن سیب زرد و قرمز از استان آذربایجان و شهرستان ارومیه و در کنار آن ۶۰۰ تن پرتقال وارد استان می شود .

معاون فنی و بازرگانی تعاون روستایی خوزستان بیان کرد: پرتقال والنسیا جنوب یکی از پرتقال های مناسب و ذائقه پسند مردم خوزستان است که باغداران خوزستانی کیفیت این پرتقال را تضمین کرده و به لحاظ قیمتی هم بسیار به صرفه است، از این رو فکر می کنم بیش از ۵۰۰ تن پرتقال والنسیا جنوب هم امسال به بازار شب عید اضافه شود .

خبر جدید  افزایش پرندگان مهاجر در تالاب هویزه

وی گفت: سهمیه میوه سال جاری خوزستان تقریبا نسبت به سال گذشته تغییری نکرده و بابت تامین میوه شب عید و ایام نوروز هیچگونه نگرانی وجود ندارد .

عبیات خاطرنشان کرد: تا پایان هفته آینده تمام میوه مورد نیاز شب عید که ۲۰۰۰ تن پرتقال و ۵۰۰ تن سیب زرد و قرمز است در سردخانه های شبکه تعاون روستایی خوزستان ذخیره سازی خواهد شد.

خبر جدید  پیروزی و باخت نمایندگان خوزستان در لیگ برتر فوتسال

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد