14:22:05 - چهارشنبه 28 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4291
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاسیسات قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور و خاورمیانه به روز رسانی شد
تاسیسات قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور و خاورمیانه به روز رسانی شد
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با قدمتی بیش از ۱۰۹ سال قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور و خاورمیانه است. مطابق با جدیدترین استاندارد ها و فن آوری های روز  تأسیسات قدیمی و فرسوده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به روز رسانی شد. بیژن […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با قدمتی بیش از ۱۰۹ سال قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور و خاورمیانه است.

مطابق با جدیدترین استاندارد ها و فن آوری های روز  تأسیسات قدیمی و فرسوده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به روز رسانی شد.

بیژن عالی پور در این خصوص افزود:  با توجه  به قدمت اماکن صنعتی  شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان  تمامی تأسیسات فرآورش نفت از طریق مهندسین و کارشناسان ایرانی برای این شرکت طراحی شد.

خبر جدید  تصمیم‌گیران حوزه فرهنگ کشور بر ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی تکیه کنند

وی تصریح کرد : تأسیسات انجام شده  شامل کارخانه های متمرکز بهره برداری و نمک زدایی نفت و همچنین تزریق گاز  است در مناطق مختلف همچون هفت شهیدان مسجدسلیمان – لالی – لب سفید – قلعه نار – کبود – هفتکل و نفت سفید توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب احداث شده و وارد مدار خدمت شده اند.

خبر جدید  زائرسرای اوقاف در مرز چذابه ساخته می‌شود

 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب  یادآور شد: برخی از این واحدها همچون نمک زدایی متمرکز هفتکل و نفت سفید یا بهره برداری هفتکل وارد مرحله ی پیش راه اندازی شده و بزودی افتتاح می شوند.

گفتنی است؛ در حال حاضر شرکت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سلیمان داراى  ۱۱واحد بهره بردارى، ٤ ایستگاه تقویت و تزریق گاز و ۳ کارخانه نمک زدایی در محدوده اى به طول ۴۱۰ کیلومتر فعالیت مى نماید.

خبر جدید  عیادت نماینده مقام معظم رهبری با مجروحان حادثه تروریستی اهواز

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد