19:04:30 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1548
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیمارستان رامشیر همانند یک انبار بزرگ شده است
بیمارستان رامشیر همانند یک انبار بزرگ شده است
به گزارش خبرنگار مهر، اقبال محمدیان عصر امروز در مراسم افتتاح طرح آبرسانی شهرستان رامشیر اظهار کرد: با افتتاح مخزن فعلی آب در رامشیر، این شهرستان هم اکنون دارای دو مخزن با ظرفیت هشت هزار متر مکعب است. وی افزود: پیش بینی شده تا این مخزن برای جلوگیری از هدررفت و افزایش ذخیره آب، افزودن […]

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال محمدیان عصر امروز در مراسم افتتاح طرح آبرسانی شهرستان رامشیر اظهار کرد: با افتتاح مخزن فعلی آب در رامشیر، این شهرستان هم اکنون دارای دو مخزن با ظرفیت هشت هزار متر مکعب است.

وی افزود: پیش بینی شده تا این مخزن برای جلوگیری از هدررفت و افزایش ذخیره آب، افزودن پایداری شبکه توزیع و توزیع آب بهداشتی، امکان ذخیره ٧٢ساعته آب در شرایط اضطراری را داشته باشد. 

محمدیان عنوان کرد: ٦٣ میلیارد ریال برای اصلاح شبکه آبیاری شهرستان رامشیر تخصیص یافته است.

خبر جدید  حکایت اتحاد در یک نیم روز پراحساس/خوزستان درس مقاومت را از بر است

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر بیان کرد: در حال حاضر بیش از ٤٠ درصد از کل ١٤ هزار مترمکعب آب شهرستان رامشیر هدر می رود که این امر اهمیت اصلاح شبکه آبیاری این شهرستان را نشان می دهد.

محمدیان عنوان کرد: جاده رامشیر- ماهشهر یکی از پرترددترین و پرحادثه ترین جاده های استان است و انتظار مردم شهرستان رامشیر، دو بانده شدن این جاده و افزایش امنیت تردد در آن است.

خبر جدید  مراسم جشن اعیاد شعبانیه در شادگان برگزار شد

وی افزود: در حال حاضر تنها ١٣ کیلومتر از ٣١ کیلومتر این جاده زیرسازی شده و انتظار می رود برای جذب اعتبارات برای این بخش اقدامات ویژه ای انجام شود.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با اشاره به اینکه در حوزه درمان نیز کمبودهای زیادی وجود دارد، گفت: بیمارستان حضرت رسول اکرم این شهرستان با حداقل امکانات، تبدیل به یک انبار بزرگ بدون نیروی انسانی شده است.

خبر جدید  امروز مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات خوزستان تعطیل نیست

محمدیان بیان کرد: انتظار می رود بخش های مختلف دیالیز، رادیولوژی و همچنین تاسیسات این بیمارستان راه اندازی شود تا شاهد اعزام بیماران به شهرهای اطراف نباشیم.

وی با اشاره به اینکه رامشیر در حوزه ورزش نیاز به اعتبارات و توجه ویژه دارد، بیان کرد: این شهرستان هنوز فاقد استخر است و با وجود در نظر گرفتن ١٥ میلیارد ریال اعتبار، تکمیل آن به اعتبارات بیشتری نیاز دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد