13:11:41 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1544
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ٤٠ درصد آب رامشیر به دلیل فرسودگی شبکه هدر می‌رود
بیش از ٤٠ درصد آب رامشیر به دلیل فرسودگی شبکه هدر می‌رود
نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر بیش از ٤٠ درصد از کل ١٤ هزار مترمکعب آب شهرستان رامشیر به هدر می‌رود و این امر اهمیت اصلاح شبکه آبیاری این شهرستان را نشان می‌دهد و باید توجه ویژه‌ای به این مساله شود. به گزارش ایسنا، اقبال محمدیان در مراسم […]

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر بیش از ٤٠ درصد از کل ١٤ هزار مترمکعب آب شهرستان رامشیر به هدر می‌رود و این امر اهمیت اصلاح شبکه آبیاری این شهرستان را نشان می‌دهد و باید توجه ویژه‌ای به این مساله شود.

به گزارش ایسنا، اقبال محمدیان در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به شهرستان رامشیر که امروز ۱۸بهمن ماه در این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: با افتتاح مخزن آبی که امروز در رامشیر انجام شد، این شهرستان هم اکنون دارای دو مخزن با ظرفیت ٨ هزار متر مکعب است.

وی با بیان این‌که ٦٣ میلیارد ریال برای اصلاح شبکه آبیاری شهرستان رامشیر تخصیص یافته است، افزود: پیش بینی می‌شود تا این مخزن برای جلوگیری از هدررفت و افزایش ذخیره آب، افزایش پایداری شبکه توزیع و توزیع آب بهداشتی به کار گرفته شود و امکان ذخیره ٧٢ساعته آب در شرایط اضطراری را داشته باشد.

خبر جدید  تولید 100 درصدی بذر کلزا هیبریدی کشور در دزفول

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ٤٠ درصد از کل ١٤ هزار مترمکعب آب شهرستان رامشیر به هدر می‌رود و این امر اهمیت اصلاح شبکه آبیاری این شهرستان را نشان‌ می‌دهد و باید توجه ویژه‌ای به این مساله شود.

محمدیان بیان کرد: جاده رامشیر- ماهشهر یکی از پر ترددترین و پرحادثه‌ترین جاده‌های استان است و در حال حاضر مردم شهرستان رامشیر انتظار دارند این محور دو بانده شود تا شاهد افزایش امنیت رفت و آمد در آن باشیم.

خبر جدید  بانک‌های خوزستان هیچ تحرک و احساس مسئولیتی در قبال مشکلات ندارند

وی ادامه داد: در حال حاضر تنها ١٣ کیلومتر از ٣١ کیلومتر این جاده زیرسازی شده و انتظار می‌رود برای جذب اعتبارات برای این بخش اقدامات ویژه‌ای صورت گیرد تا شاهد دوبانده شدن این محور که خواسته مردم شهرستان است، باشیم.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در حوزه درمان نیز کمبودهای زیادی وجود دارد، گفت: بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) در شهرستان رامشیر با حداقل امکانات، تبدیل به یک انبار بزرگ بدون نیروی انسانی شده است. انتظار می‌رود بخش‌های مختلف دیالیز، رادیولوژی و همچنین تاسیسات این بیمارستان راه‌اندازی شود تا شاهد اعزام بیماران به شهرهای اطراف نباشیم.

خبر جدید  وزیر نفت با احداث شرکت پتروشیمی در اهواز موافقت کرد

محمدیان با بیان این‌که رامشیر هنوز فاقد استخر است، خاطرنشان کرد: رامشیر در حوزه ورزش نیاز به اعتبارات و توجه ویژه‌ای دارد و با وجود در نظر گرفتن ١٥ میلیارد ریال اعتبار، تکمیل استخر این شهرستان به اعتبارات بیشتری نیاز دارد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد