20:49:42 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018 / شناسه خبر: 4468
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهینه سازی رفتارها در حوزه ساخت و ساز یکی از نیازهای اساسی امروز و آینده کشور است
بهینه سازی رفتارها در حوزه ساخت و ساز یکی از نیازهای اساسی امروز و آینده کشور است
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: معماری ایرانی ـ اسلامی یکی از مطالبات جدی است و متخصصان بسیجی حوزه ساخت و ساز به این بحث ورود پیدا کرده و پیشنهاداتی ارائه دادند. سردار حسن شاهوارپور در حاشیه مجمع بسیج مهندسین کشور در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیج مهندسین نظر به اینکه اعضای آن […]

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: معماری ایرانی ـ اسلامی یکی از مطالبات جدی است و متخصصان بسیجی حوزه ساخت و ساز به این بحث ورود پیدا کرده و پیشنهاداتی ارائه دادند.

سردار حسن شاهوارپور در حاشیه مجمع بسیج مهندسین کشور در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیج مهندسین نظر به اینکه اعضای آن فرهیختگان حوزه ساخت و ساز و دارای تخصص‌های ساعی در مجموعه‌های ساختمان هستند بنابراین بهینه سازی رفتارها در حوزه ساخت و ساز مخصوصا در زمینه شهرسازی یکی از نیازهای اساسی امروز و آینده کشور است.

خبر جدید  58 درصد مدارس مسجدسلیمان فرسوده و خطرساز هستند

وی با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه افزود: ضرورت بهینه سازی رفتارها در حوزه ساخت و ساز مضاعف شده؛ در دیگر مناطق گاها شاهد زلزله‌های سنگین هستیم و آسیب‌ جدی به منابع ساخت و ساز وارد می‌شود و این مستلزم آسیب شناسی جدی است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان بیان کرد: بسیج مهندسین ساختمان خوزستان امروز میزبان سایر استان‌های کشور است؛ مباحث مختلفی اعم از کیفیت ساخت و سازها و همچنین آسیب‌های این حوزه مانند مدیریت، نظارت و اقداماتی که تا پایان کار باید در حوزه ساخت و ساز صورت بگیرد، توسط کارشناسان و خبرگان دارای تخصص در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

خبر جدید  نواختن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان شادگان

وی با بیان اینکه بسیج مهندسین ساختمان مانند دیگر عرصه‌ها یک مجموعه پویا است گفت: مردم، ادارات و سازمان‌ها مدام به این بخش نیاز دارند. نظام مهندسی یک ظرفیت بسیار مهم در حوزه برنامه ریزی و نظارت در بخش ساخت و ساز است که می‌تواند اقدامات بسیار مؤثری در این حوزه داشته باشد.

سردار شاهوارپور ضمن اشاره کلی به برنامه برگزار شده، گفت: از دیگر مسائل مطرح شده در این برنامه موضوع معماری شهرسازی است که باید متناسب با فرهنگ ایرانی ـ اسلامی باشد؛ این موضوع یکی از مطالبات جدی است و متخصصان بسیجی حوزه ساخت و ساز به این بحث ورود پیدا کرده و پیشنهاداتی ارائه دادند.

خبر جدید  کلاس آسیبهای فضای مجازی برگزار شد

وی عنوان کرد: سازه‌هایی که امروز در حال ساخت است دیگر مانند زمان قدیم سنتی نیست و سازه‌های مدرن در طبقات متعدد و گسترده نیز ساخته می‌شود همچنین باید دقت لازم در کیفیت اجرای سازه‌ها صورت بگیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد