22:57:26 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3554
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسیاری از پروژه های ورزشی خوزستان۱۰ سال بلاتکلیف هستند
بسیاری از پروژه های ورزشی خوزستان۱۰ سال بلاتکلیف هستند
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر شامگاه امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان اظهار کرد: امروز تصمیم گرفتیم که برای آشنایی با مشکلات و مسائل ورزشی در مناطق مختلف، همه رؤسای فدراسیون ها را به خوزستان بیاوریم. وی افزود: باید از همه ظرفیت های ورزشی مناطق برای کمک به رشد […]

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر شامگاه امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان اظهار کرد: امروز تصمیم گرفتیم که برای آشنایی با مشکلات و مسائل ورزشی در مناطق مختلف، همه رؤسای فدراسیون ها را به خوزستان بیاوریم.

وی افزود: باید از همه ظرفیت های ورزشی مناطق برای کمک به رشد و توسعه اجتماعی ـ فرهنگی استان ها بهره مند شویم. همچنین باید شرایطی فراهم شود که موجبات رضایتمندی مردم فراهم و در حوزه جوانان فعالیت کنیم. به اتفاق حدود ۵۰ نفر از رؤسای فدراسیون های ورزشی و معاونان وزارت ورزش به خوزستان آمده و در نشست های مشترک مسائل و مشکلات ورزشی این استان را بررسی کردیم تا آن دِینی که به خوزستان داریم را ادا کنیم.

خبر جدید  مدارس اهواز و کارون در نوبت بعدازظهر تعطیل شدند

سلطانی فر بیان کرد: خودمان را از جهات مختلف مدیون استان خوزستان و همه مناطق نقش آفرین در هشت سال جنگ تحمیلی در صحنه اصلی نبرد هستیم که جنگ بر زندگی مردم آنها آثار جدی و مستقیم گذاشته است. خوزستان از جهات مختلف به ویژه ورزشی در ایام قبل انقلاب استعدادهای بسیاری داشته و استخوان بندی بسیاری از تیم های ملی از فرزندان این استان بوده و خوزستانی ها در افتخارآفرینی و غرورآفرینی ورزشی برای کشور نقش جدی داشتند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در جنگ، کارنامه خوزستان روشن بوده و باید به این استان بیشتر رسیدگی شود. تقریبا هفته ای نیست که در دولت مباحث مربوط به خوزستان و مشکلات آن مطرح نشود و همیشه هم با تأکیدات جدی رئیس جمهور پیگیری می شوند. هرچه که می توانیم برای حل مشکلات خوزستان انجام می دهیم و به مشکلات این استان رسیدگی می کنیم چون استانی با استعداد و زرخیر است.

خبر جدید  اینفوگرافی / حادثه تروریستی اهواز به روایت آمار

سلطانی فر با اشاره به آینده درخشان خوزستان بیان کرد: انشاالله در بخش ورزش تصمیم داریم با توجه به جلسات و بازدیدهای امروز تلاش بسیاری در راستای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی خوزستان داشته باشیم، بسیاری از این پروژه ها بیش از ۱۰ سال بلاتکلیف بوده اند.

وی در ارتباط با برگزاری رویدادهای ورزشی بین المللی به خوزستان گفت: آوردن تیم های خارجی به خوزستان موجبات رشد و توسعه ورزش این استان را فراهم می کند. همچنین با برگزاری این مسابقات شادی مضاعفی بین جوانان ایجاد و موجب تحکیم وحدت و غرور ملی می شود.

خبر جدید  رقابت 637 نخبه قرآنی در جشنواره قرآن دانش‌آموزان خوزستان

سلطانی فر با تأکید بر اینکه باید به حل و فصل مسائل جوانان همکاری کرد، گفت: فکر می کنم باید طوری برنامه ریزی شود تا در سال های آینده خبرهای خوبی از ورزش خوزستان، پیروزی قهرمانان و مردم این استان در سطح کشور داشته باشیم.
 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد