15:24:01 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1429
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای تولید برق خوزستان در سال ۹۷ بدترین وضعیت پیش‌بینی می‌شود
برای تولید برق خوزستان در سال ۹۷ بدترین وضعیت پیش‌بینی می‌شود
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: برای تولید برق خوزستان در سال ۹۷ بدترین وضعیت را پیش‌بینی می‌کنیم و وضعیت برق بحرانی‌تر از آب خواهد بود. به گزارش ایسنا، محمود دشت‌بزرگ در جلسه ستاد بحران که امروز ( ۱۸ بهمن ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: ما برای سال ۹۷ سناریوی هشت درصدی […]

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: برای تولید برق خوزستان در سال ۹۷ بدترین وضعیت را پیش‌بینی می‌کنیم و وضعیت برق بحرانی‌تر از آب خواهد بود.

به گزارش ایسنا، محمود دشت‌بزرگ در جلسه ستاد بحران که امروز ( ۱۸ بهمن ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: ما برای سال ۹۷ سناریوی هشت درصدی را پیش‌بینی می‌کنیم. انتظار داریم به بار ۸۹۵۰ مگاوات در سناریو هشت درصد و به ۹۴۰۰ مگاوات در سناریو ۹ درصد برسیم.

خبر جدید  جشن‌های مردمی نیمه شعبان/ اهواز

وی افزود: نیروگاه‌های برق‌آبی در دوران خشکسالی از نظر تولید به ۵۰ درصد ظرفیت خود می‌رسند و نیاز است ۵۰۰۰ مگاوات از شبکه‌های همجوار دریافت کنیم. در این شرایط افت ولتاژ حاصل خواهد شد و شاید ۸۰۰ مگاوات در سال ۹۷ در شبکه داشته باشیم که می‌تواند معضلات زیادی را موجب شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان ادامه داد: در سال ۹۶ از نیروگاه‌های حرارتی ۳۶۰۰ مگاوات در پیک با ۳۱ واحد مدار و از نیروگاه های برق‌آبی نزدیک به ۴۴۰۰ مگاوات با ۳۷ واحد در مدار تولید شد و ۲۲۰ مگاوات از شبکه‌های همجوار دریافت کردیم.

خبر جدید  برگزاری سالگرد شهید سوداگردر دزفول

دشت‌بزرگ ادامه داد: در سال ۸۷ با وقوع خشکسالی، تولید کاهش پیدا کرد و اکنون در یک دوره ۱۰ ساله وضعیت تولید برق در استان خوزستان کمتر از مصرف است و ما بدترین وضعیت را برای تولید برق در سال ۹۷ پیش‌بینی می‌کنیم و وضعیت در برق بحرانی‌تر از آب خواهد بود.

خبر جدید  سامانه بارشی جدید در راه خوزستان

وی تصریح کرد: ما انتظار داریم نیروگاه فجر بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ مگاوات مشارکت کند و به شبکه برق بدهد. راهکار دیگر نیز این است که توسعه نیشکر دیزل‌های خود را آماده تولید در مدار داشته باشد. راهکار بعد نیز دریافت از شبکه‌های همجوار است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد