13:44:12 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1516
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای تامین برق خوزستان در تابستان از همین امروز فکر شود
برای تامین برق خوزستان در تابستان از همین امروز فکر شود
مشاور استاندار خوزستان در امور آب گفت: باید برای مساله تامین برق خوزستان در فصل تابستان از همین امروز فکر شود. به گزارش ایسنا، دکتر مهدی قمشی در جلسه ستاد بحران که امروز (۱۸ بهمن) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به وضعیت خشکسالی در خوزستان اظهار کرد: هماهنگی ارگان‌ها و دستگاه‌ها و درک […]

مشاور استاندار خوزستان در امور آب گفت: باید برای مساله تامین برق خوزستان در فصل تابستان از همین امروز فکر شود.

به گزارش ایسنا، دکتر مهدی قمشی در جلسه ستاد بحران که امروز (۱۸ بهمن) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به وضعیت خشکسالی در خوزستان اظهار کرد: هماهنگی ارگان‌ها و دستگاه‌ها و درک آن‌ها از یکدیگر در شرایط خشکسالی بسیار مهم است.

خبر جدید  نگاهی به حضور سرمربی پرتغالی نفت آبادان/ سرجیو و منتقدان

وی تصریح کرد: زمانی از اولویت برق صحبت می‌کنیم که استفاده نیروگاه‌های حرارتی از آب به گونه‌ای باشد که آب در مسیر مصرف نشود و بدون مصرف وارد خلیج فارس شود. باید نیروگاه‌های برق‌آبی در استان خوزستان بدانند که اولویت آخر هستند.

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: همچنین باید برای مساله تامین برق خوزستان در فصل تابستان از همین امروز فکر شود.

خبر جدید  خوزستان در گردشگری دریایی شاخص‌های خاصی دارد

قمشی افزود: ما زمانی می‌توانیم برای حوضه‌های بالادست کارون و استان‌های دیگر برنامه‌ریزی کنیم که خیالمان از داخل استان خوزستان راحت باشد؛ یعنی برنامه‌ریزی‌های استانی انجام شود و سپس برای رهاسازی یا تنظیم مصارف در بالادست تصمیم‌گیری شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد