17:53:30 - یکشنبه 25 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3842
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برآیند تولید شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان در سال ۹۶ فراتر از صدرصد شد
برآیند تولید شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان در سال ۹۶ فراتر از صدرصد شد
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، قباد ناصری در خصوص برآیند تولید شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان در سال ۹۶، عنوان کرد: با وجود مشکلات فراوان و سختی های این شرکت در زمینه تولید توانستیم به برآیندی مثبت و ۱۰۳ درصدی در سال ۹۶ دست پیدا کنیم. ناصری با اشاره به تکلیف ویژه شرکت ملی […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، قباد ناصری در خصوص برآیند تولید شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان در سال ۹۶، عنوان کرد: با وجود مشکلات فراوان و سختی های این شرکت در زمینه تولید توانستیم به برآیندی مثبت و ۱۰۳ درصدی در سال ۹۶ دست پیدا کنیم.

ناصری با اشاره به تکلیف ویژه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به صیانت و توجه به حفظ محیط زیست، اظهار کرد: از آنجایی که سدها و حجم فراوانی از آب جمع شده در پشت آنها و همچنین رودخانه های بسیار در حوزه ی عملیاتی و موقعیت جغرافیایی شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان قرار دارد، توانستیم به بازدید و بازرسی از ۱۱۴۱ کیلومتر خطوط لوله اصلی اعم از رو زمینی و زیر زمینی و سایر تأسیسات و تجهیزات مربوط به تولید و انتقال نفت در دستور کار و جزو رئوس شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان قرار گیرد .

خبر جدید  پدر شهیدان تاج بخش آسماني شد

ناصری در ادامه گفت: خوشبختانه در سال ۱۳۹۶ با توجه به حساسیت ها و اقدامات صورت گرفته ، هیچگونه حادثه ی قابل ذکری در این شرکت رخ نداد و فعالیت ها براساس بالاترین سطح ایمنی و سلامت محیط کار و کارکنان انجام شد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان گفت: اگر امروز توانسیم به تعهد اعلام شده در خصوص تولید نفت و گاز در سال ۱۳۹۶ و تولید ۳ درصدی فراتراز تولید دست یابیم نتیجه تلاش و زحمت های تیمی همکاران در این شرکت است.

خبر جدید  تجدید میثاق بسیجیان با شهیدان در شهر گوریه شوشتر

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد