23:47:54 - چهارشنبه 29 نوامبر 2017 / شناسه خبر: 249
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخش خصوصی مستعدترین نهاد در معرض پولشویی است
بخش خصوصی مستعدترین نهاد در معرض پولشویی است
معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بخش خصوصی از مستعدترین نهادهایی است که در معرض پولشویی قرار دارد و باید این بخش نظارت خود را بر سیستم‌های مالی خود افزایش دهد. شعار سال: معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بخش خصوصی از مستعدترین نهادهایی […]

معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بخش خصوصی از مستعدترین نهادهایی است که در معرض پولشویی قرار دارد و باید این بخش نظارت خود را بر سیستم‌های مالی خود افزایش دهد.

شعار سال: معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بخش خصوصی از مستعدترین نهادهایی است که در معرض پولشویی قرار دارد و باید این بخش نظارت خود را بر سیستم‌های مالی خود افزایش دهد.

ابوالقاسم کوره چینی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در حوزه اصناف استان، اظهار کرد: چند روز گذشته اولین کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در حوزه اصناف خوزستان با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان برگزار شد که در آن آموزش‌هایی در خصوص روش‌های مبارزه با پولشویی در واحدهای مختلف مطرح و ارایه شد.

خبر جدید  طوفان 80 کیلومتر بر ساعت امیدیه

وی افزود: پولشویی فرآیندی است که طی آن پول‌های نامشروع وارد چرخه اقتصادی شده و گردش قانونی پیدا می‌کنند و باید در این زمینه آگاهی‌های لازم به اصناف و بخش‌های مختلف داده شود تا شاهد تخلفات نباشیم.

کوره چینی تصریح کرد: عمدتاً پول‌های نامشروع از طریق فروش مواد مخدر، فروش و قاچاق اسلحه و انسان و تمام مواردی که از آن‌ها به عنوان پدیده‌های مخرب یاد می‌شود صورت می‌گیرد و همیشه باید از این موارد آگاه بود.

خبر جدید  طرح نظارت و کنترل بازار شب عید در حال انجام است/ آغاز توزیع میوه شب عید در اندیمشک

وی ادامه داد: بخش خصوصی از مستعدترین نهادهایی است که در معرض پولشویی قرار دارد و باید این بخش نظارت خود را بر سیستم های مالی خود افزایش دهد.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خاطرنشان کرد: کنترل و نظارت بر ارزهای خارجی، اعمال نظارت بر سیستم‌های پولی – مالی، تشکیل نهادها و تصویب قوانین مبارزه با پولشویی از جمله روش‌های مبارزه با پولشویی است که باید مورد توجه اصناف و بخش‌های مختلف قرار بگیرد.

خبر جدید  ۲۳ درصد از اعتبارات فنی و حرفه ای کشور به خوزستان اختصاص یافت

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۸ آذر ۹۶، کدمطلب:۹۶۰۹۰۸۰۳۹۱۰، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد