10:20:45 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018 / شناسه خبر: 4369
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید روزانه ۲ هزار نفر از یادمان شهدای هویزه
بازدید روزانه ۲ هزار نفر از یادمان شهدای هویزه
گروه فرهنگی ـ دبیر ستاد فرهنگی یادمان شهدای هویزه با بیان اینکه فعالیت‌ جدی یادمان‌ هویزه، از ۱۶ دی که مراسم سالگرد شهدای هویزه است، آغاز می‌شود، افزود: حضور زائران یادمان از ۱۶ دی که سالگرد شهدای هویزه است متوقف نبوده و تمام این مدت تا الان که وارد عملیات بزرگ راهیان نور دانشجویی و […]

گروه فرهنگی ـ دبیر ستاد فرهنگی یادمان شهدای هویزه با بیان اینکه فعالیت‌ جدی یادمان‌ هویزه، از ۱۶ دی که مراسم سالگرد شهدای هویزه است، آغاز می‌شود، افزود: حضور زائران یادمان از ۱۶ دی که سالگرد شهدای هویزه است متوقف نبوده و تمام این مدت تا الان که وارد عملیات بزرگ راهیان نور دانشجویی و پس از آن اقشار مردمی و خانوادگی می‌شویم به طور متوسط روزانه ۲ هزار نفر زائر داشتیم.

میلاد کریمی دبیر ستاد فرهنگی یادمان شهدای هویزه در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، گفت: همه ساله خدام طلبه و دانشجوی فراوانی در بازه‌های مختلف به سرزمین‌های زیارتی دفاع مقدس اعزام می‌شوند و در مسیر خودسازی و خدمت به شهدا لباس خادمی تن می‌کنند و مشغول خدمت‌رسانی به زائران و مهمانان شهدا می‌شوند.

خبر جدید  مدیریت روان آب های رها شده در دشت های خوزستان ضروری است

وی اظهار کرد: از وظایف مهم در تشکیلات یادمان‌ها ایجاد بستر مناسب برای استفاده بهینه زائران از این مکان‌ها به عنوان قرارگاه فرهنگی و ایجاد ظرفیت برای استفاده از خادمانی است که در گام اول برای خودسازی در این مسیر قدم گذاشته‌اند. زیارتگاه یادمان شهدای هویزه به عنوان اولین یادمان دفاع مقدس که از سال ۶۲ احداث شده است از این قاعده مستثنی نیست.

بازدید روزانه ۲ هزار نفر از یادمان شهدای هویزه

کریمی با بیان اینکه بهار راهیان نور و فعالیت‌های جدی یادمان‌ هویزه، از ۱۶ دی که مراسم سالگرد شهدای هویزه است، آغاز می‌شود، افزود: اقدامات اصلی فضاسازی میدانی محیط و محوطه قبور مطهر شهدا از ۱۶ دی آغاز شد. حضور زائران یادمان از ۱۶ دی که سالگرد شهدای هویزه است متوقف نبوده و تمام این مدت تا الان که وارد عملیات بزرگ راهیان نور دانشجویی و پس از آن اقشار مردمی و خانوادگی می‌شویم به طور متوسط روزانه ۲ هزار نفر زائر داشتیم.

خبر جدید  تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در خوزستان

حضور خادمان در سراسر یادمان‌های دفاع مقدس آغاز شد

دبیر ستاد فرهنگی یادمان شهدای هویزه ادامه داد: شروع حرکت راهیان نور با حضور خادمان کلید می‌خورد. از یکشنبه ۶ اسفند حضور خادمان در سراسر یادمان‌های دفاع مقدس و از جمله یادمان هویزه آغاز شد. ۴۶ خادم در بازه ۱۰ روزه در یادمان مشغول خدمت‌رسانی به زائران خواهند بود. بازه‌های زمانی حضور خدام به صورت ۱۰ روزه تدارک دیده شده است؛ خدام طی ۴ بازه ده روزه تا ۱۳ فروردین ۹۷ در یادمان‌ها حضور می‌یابند.

وی با بیان اینکه جلسه توجیهی برای خادمان در اهواز برگزار شده است، اظهار کرد: از سال ۸۳ تاکنون بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) تهران مدیریت خادمی در زیارتگاه شهدای هویزه را عهده‌دار است؛ یعنی مسئول کل بازه‌های خادمین در این ۴۰ روز از دانشگاه امام صادق(ع) تهران تعیین می‌شود. لذا برنامه‌های فرهنگی و میدانی که از سال ۸۳ تاکنون یادمان با همکاری و محوریت ستاد فرهنگی زیارتگاه شهدای هویزه، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) و در برهه‌ای قرارگاه فرهنگی شهید علم‌الهدی که دبیری آن را سازمان بسیج دانشجویی کشور عهده‌دار است، انجام می‌شود.

خبر جدید  نجات جان مرد 50 ساله دهدزی توسط امدادگران

کریمی گفت: دلیل اصلی این موضوع آن است که از دیرباز هویزه یکی از مراکز اصلی حضور کاروان‌های دانشجویی بود و همواره هویزه را به عنوان یادمان دانشجویی می‌شناسند.

 انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد