15:02:01 - سه‌شنبه 6 مارس 2018 / شناسه خبر: 5159
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بارش‌های اخیر برای مارون، جراحی و اراضی دیم خوزستان نوشدارو بود
بارش‌های اخیر برای مارون، جراحی و اراضی دیم خوزستان نوشدارو بود
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این‌که بارندگی‌های اخیر برای حوضه مارون، جراحی و کشت‌های دیم استان نوشدارو بود، گفت: این بارندگی در سایر حوضه‌های استان خوشبختانه باعث شد تا خیال ما برای تامین آب کشت پاییزه امسال استان تا حدی راحت شود. محمد قاسمی ‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار […]

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این‌که بارندگی‌های اخیر برای حوضه مارون، جراحی و کشت‌های دیم استان نوشدارو بود، گفت: این بارندگی در سایر حوضه‌های استان خوشبختانه باعث شد تا خیال ما برای تامین آب کشت پاییزه امسال استان تا حدی راحت شود.

محمد قاسمی ‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بارندگی‌های اخیر برای حوضه مارون، جراحی و کشت‌های دیم استان نوشدارو بود.

خبر جدید  زور صنعت نفت و استقلال خوزستان به هم نرسید

وی افزود: بارندگی‌های اخیر در سایر حوضه‌های استان خوشبختانه باعث شد تا علاوه بر این‌که ذخایر آبی استان در حوضه کرخه و دز به صورت معنادار و در حوضه کارون به صورت جزیی افزایش پیدا کند، سبب شد خیال ما برای تامین آب کشت پاییزه امسال استان تا حدی راحت شود.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تصریح کرد: می‌توان گفت که بارندگی اخیر حداقل یک مرحله آب را به کشت پاییزه محصولات استان رساند و با توجه به این‌که مخازن سدها در زمان بارندگی بسته شد، آب پشت سدها ذخیره شد.

خبر جدید  تلاش برای حضور متخصصان رشته‌های ورزشی برزیل در آبادان

قاسمی نژاد گفت: بارندگی‌های اخیر به تعدیل درجه حرارت هوا نیز کمک شایانی کرد و یکی از محاسن بارندگی‌ها در این مقطع در استان، بحث تعدیل درجه حرارت است و خوشبختانه این امر می‌تواند بر روی مرحله گرده‌افشانی اثرگذاری مثبتی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایطی که در بارندگی‌های اخیر برای مخازن سدهای استان به وجود آمد، امیدواریم با تلاشی که در بحث رهاسازی آب از سوی سازمان آب و برق خوزستان انجام می‌گیرد، شاهد حل مشکلات کشاورزان برای کشت پاییزه امسال باشیم.

خبر جدید  پاسخ فرماندار اهواز به شایعات/هنوز در محل کارم هستم

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد