17:53:33 - چهارشنبه 28 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4308
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایران میزبان برگزاری همایش طب نظامی منطقه آسیا و اقیانوسیه
ایران میزبان برگزاری همایش طب نظامی منطقه آسیا و اقیانوسیه
رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری همایش طب نظامی منطقه آسیا و اقیانوسیه به میزبانی ایران در مهرماه سال آینده خبر داد. حسن عراقی‌زاده در حاشیه هشتمین کنگره پزشکی طب رزم که امروز چهارشنبه (۹ اسفندماه ) در بیمارستان صحرایی علی ابن ابیطالب(ع) آبادان برگزار شد، در گفت‌وگو با ایسنا، […]

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری همایش طب نظامی منطقه آسیا و اقیانوسیه به میزبانی ایران در مهرماه سال آینده خبر داد.

حسن عراقی‌زاده در حاشیه هشتمین کنگره پزشکی طب رزم که امروز چهارشنبه (۹ اسفندماه ) در بیمارستان صحرایی علی ابن ابیطالب(ع) آبادان برگزار شد، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تهیه مجموعه‌ای از مقالات علمی در زمینه طب رزم در چند سال اخیر اظهار کرد: تهیه این مقالات توسط جامعه علمی کشور صورت گرفته و با حضوری که در جوامع مختلف ملی و بین‌المللی داشته‌ایم شاهد هستیم که جامعه پزشکی ما در دنیا از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است.

خبر جدید  بهترین کار در ماه رمضان دوری از معصیت و گناه است

وی گفت: امروز متخصصین جراح ما در زمینه طب رزم حرف اول را می‌زنند و پزشکانمان در کنگره‌های جهانی حضوری انفرادی دارند. ما در زمینه طب رزم جایگاه بالایی داریم و تاکنون ۱۰ کنگره در این زمینه برگزار کرده‌ایم و همچنین تاکنون پنج کنگره تخصصی تروما در کشور برگزار شده است.

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: از دوران جنگ تحمیلی وظیفه مراقبت و نگهداری از مجروحان جنگی تا به امروز بر عهده پزشکان، پرستاران و جامعه پزشکی کشور بوده است. اکنون نیز کشور ما در زمینه طب نظامی جزو دومین یا سومین کشورها است و مقالات و سخنرانی‌های بسیار زیادی در این زمینه داریم.

خبر جدید  نصب۲۹۸ دستگاه کلیدگازی در شبکه برق کلانشهر اهواز

عراقی‌زاده از میزبانی ایران برای برگزاری همایش طب نظامی در منطقه آسیا و اقیانوسیه خبر داد و تصریح کرد: مهرماه سال آینده همایش طب نظامی در منطقه آسیا و اقیانوسیه در تهران برگزار خواهد شد. این موضوع نیز نشان از تجربیات بالای ما در زمینه طب رزم در دنیا دارد.

خبر جدید  آب شهر سالند در سردشت دزفول تامین شد

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح به کسب تجربیات پزشکان، جراحان و پرستاران در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: با تجربیاتی که از دوران هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس در زمینه طب رزم و تروما به دست آوردیم و اقدامات چند سال گذشته، اکنون در این خصوص در منطقه حرف اول را می‌زنیم و در دنیا نیز جزو کشورهای برتر به شمار می‌رویم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد