20:39:14 - سه‌شنبه 28 مه 2019 / شناسه خبر: 51102
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد هیئت‌های اندیشه‌ورز برای پیشبرد گروه علوم انسانی
ایجاد هیئت‌های اندیشه‌ورز برای پیشبرد گروه علوم انسانی
 معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ایجاد هیئت‌های اندیشه‌ورز در مراکز استان‌ها برای پیشبرد و تعالی گروه علوم انسانی و هنر بسیار مفید است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بهبهان،غلامحسین خسروپناه صبح امروز در جمعاستادانو اعضای هیئت علمی واحدهای دانشگاه آزاداسلامی استان خوزستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان با بیان اینکهباید رشتههای بینرشتهای در دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شود، اظهار کرد: ایجاد هیئتهای اندیشهورز در مراکز استان برایپیشبرد و تعالی گروه علوم انسانی و هنر بسیار مفید است.

ویتفکررئیس دانشگاه آزاد اسلامی دربارهایجاد معاونتهای مختلف برایبررسی تخصصی مسائل و مشکلات حوزههای دانشگاه آزاد اسلامی را ستود و گفت: امروز باید به سمت ایجاد دانشکدههای موضوعمحور به جای دانشکدههای علوممحور برای برونرفت از مشکلات آموزشی رفت.

خبر جدید  لزوم استفاده از دستاوردهای به‌روز برای تعالی علوم انسانی

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، چهار مؤلفه مدرسان، کتب درسی، برنامه آموزشی و دانشجویان را از مهمترین محورهای تعالی گروه علوم انسانی و هنر عنوان کرد.

خسروپناه افزود: برای تعالی علوم انسانی باید به فعالسازی این چهار گروه پرداخت؛ بنابرایندر این راه مدیریتهای مختلف مانند مدیریت توانمندسازی درسی، مدیریت خدمات آموزشی، مدیریت کرسیهای نظریهپردازی و مشابه این مدیریتها را به وجود آوردهایم.

خبر جدید  حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی روز قدس

وی رابطه بین مشکلات جامعه واستفادهاز ظرفیت علمی استادان را رابطهای مستقیم عنوان کرد و گفت: امروز بسیاری از پروندههای موجود در دادگستری جدااز ظاهر قضائی،ماهیتهای روانشناختی، مدیریتی، اقتصادی و یا اجتماعی دارند.

معاون علوم انسانی و هنردانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: اگر این مشکلات به وسیله ظرفیت بالای علمی و توانمندی استادانگروههای علوم انسانی حل شود در کم شدن حجم پروندهای قضائی تأثیر بسزاییخواهد داشت.

در ابتدای این نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان گفت: تعالی علوم انسانی سایر علوم را کارآمد وتحت تأثیر قرار میدهد و برگزاری نشستهای چهره به چهره این گروه راهی برای عملی کردن این هدف است.

خبر جدید  غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان خانواده‌های دانشگاهی در کلاس‌های ضیافت تابستانه

نیما مساوات سه بخش اصلی آموزشی، پرورشیو تعالی گروه علوم انسانی را برای برونرفت از مشکلات این گروهبسیار مؤثر دانست و از تفکر و پیشنهاد دکتر طهرانچی در این راه قدردانی کرد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/ ۴۰۶۲/


منبع :: ایجاد هیئت‌های اندیشه‌ورز برای پیشبرد گروه علوم انسانی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد