13:52:08 - یکشنبه 25 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3826
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امنیت جامعه در پرتو تنظیم اقتصاد و بازار است
امنیت جامعه در پرتو تنظیم اقتصاد و بازار است
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، عادل عکرش در جلسه کمیسیون تخصصی نظارت بر اصناف شهرستان باوی که به ریاست وی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، افزود: فرهنگ سازی اساسی ترین نقش در بهبود شرایط بازار است که باید با اتخاذ راهکارهای مناسب مورد توجه قرار گیرد.  عکرش در این جلسه اجرایی-نظارتی که با حضور […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، عادل عکرش در جلسه کمیسیون تخصصی نظارت بر اصناف شهرستان باوی که به ریاست وی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، افزود: فرهنگ سازی اساسی ترین نقش در بهبود شرایط بازار است که باید با اتخاذ راهکارهای مناسب مورد توجه قرار گیرد.

 عکرش در این جلسه اجرایی-نظارتی که با حضور متولیان، مدیران و نمایندگان اداره صنعت و معدن، اصناف، اتحادیه ها، کسبه و بازاریان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان باوی همراه بود، تصریح کرد: کلیه ادارات و نهادهای متولی باید ضمن نظارت بر وضعیت بازار ترتیبی اتخاذ نمایند که کالای موردنظر و مایحتاج مردم به صورت آسان و با قیمت مناسب در اختیار آنان قرار گیرد و تمهیدات لازم جهت تامین میوه شب عید عملیاتی شود.

خبر جدید  امروزه امنیت کشورمان مدیون شهدای 8 سال دفاع مقدس است

معاون فرماندار باوی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ایام نوروز و اهمیت تنظیم بازار افزود: وظیفه ستاد تنظیم بازار نظارت و برنامه ریزی دقیق در تهیه و توزیع کالاهای ضروری در روزهای پایانی سال و بازار عید است تا مردم با آسایش و آرامش خاطر بیشتری مایحتاج خود را تامین کنند.                        

عضو شورای اداری شهرستان باوی در ادامه رضایتمندی مردم را غایت و هدف اصلی و اساسی این ستاد اجرایی و نظارتی عنوان کرد و گفت: ضروری است دستگاههای مرتبط بر قیمت کالاها و محصولات عرضه شده در ایام عید نظارت جدی تری داشته باشند.

خبر جدید  تعطیلی ادارات ایذه و دهدز به دلیل گرد و خاک

لزوم مدیریت و نظارت بر بازار ایام پایانی سال

عکرش همچنین با تأکید بر ضرورت آمادگی کامل دستگاههای متولی برای مدیریت و نظارت بر بازار ایام پایانی سال و اجرای دستور کاری های ذاتی، اظهار کرد: بازرسی و نظارت سازمان های متولی نظیر صنعت و معدن و تعزیرات باید در ایام پایانی سال و در تعطیلات نوروز با محوریت کنترل افزایش قیمت ها و جلوگیری از تضییع حقوق مردم، محسوس تر باشد.

معاون فرماندار باوی در بخش دیگری از این نشست، پس از استماع مشکلات، مطالبات و درخواست های برخی از بازاریان و دست فروشان، بر تحقق خواسته های مورد اشاره و ضرورت ساماندهی بازارچه ها و میادین میوه و تره بار تاکید کرد و افزود: برای قشر محترم دست فروش در معابر عمومی که حضور برخی از آنان موجب سد معبر، ایجاد مشکلات در عبور و مرور و نازیبا کردن چهره شهر می باشد، مکان های مناسبی در سطح شهر ملاثانی در نظر گرفته و در اختیار آنان قرار گیرد تا با این شیوه بتوانیم ضمن تحقق اهداف تنظیم بازار و ساماندهی و نظم بخشی به وضعیت موجود، نسبت به حفظ اشتغال و ادامه معیشت دست فروشان نیز اقدام نماییم.

خبر جدید  حدود ۴۰۰ هزار قطعه بچه ماهی در شهرستان لالی رهاسازی شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد