12:25:22 - یکشنبه 4 فوریه 2018 / شناسه خبر: 546
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امروزه امنیت کشورمان مدیون شهدای ۸ سال دفاع مقدس است
امروزه امنیت کشورمان مدیون شهدای ۸ سال دفاع مقدس است
نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: امنیتی که اکنون داریم به دلیل ولایتمداری مردم عزیز کشورمان و هویتی است که در ۸ سال دفاع مقدس برای کشورمان ساختیم. آیت‌الله سید حسن عاملی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز ۲۸ شهید والا مقام به کشور بازگشته‌اند؛ ما این شهیدان عزیز را کرامت خود می‌دانیم. وی […]

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: امنیتی که اکنون داریم به دلیل ولایتمداری مردم عزیز کشورمان و هویتی است که در ۸ سال دفاع مقدس برای کشورمان ساختیم.

آیت‌الله سید حسن عاملی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز ۲۸ شهید والا مقام به کشور بازگشته‌اند؛ ما این شهیدان عزیز را کرامت خود می‌دانیم.

وی با بیان اینکه استقلال و عزتی که توسط این شهیدان به دست آمده و اکنون مایه حشمت، شکوه و حرمت ما است را از دست نخواهیم داد، افزود: اینکه جمهوری اسلامی قدرت تصمیم‌گیری دارد شرافت بزرگی به شمار می‌رود.

خبر جدید  سالگرد شهید صالح صالحی در رامشیر برگزار می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل دفاع از استقلال کشورمان که سبب حفظ کرامت ملت است را مهم برشمرد و بیان کرد: ما برای کشورمان تصمیم‌گیرنده هستیم و این موضوع احساس عزت و شرافت را به وجود می‌آورد.

وی با اشاره به اینکه شهیدان شناسنامه بسیار فاخری را در چشم جهانیان به تصویر کشاندند، گفت: استکبار جهانی همانند یک قدرت اهریمنی بر دنیا مسلط شده به طوری که با ایجاد نظامی مبنی بر نظام ارباب و رعیتی به جان انسان‌ها نیز رحم نمی‌کند و به راحتی جان آدم‌ها را می‌گیرد.

خبر جدید  برگزاری جشنواره اسب اصیل عرب در شوش

عاملی به امنیت کشورمان اشاره و عنوان کرد: امنیتی که اکنون داریم به دلیل ولایتمداری مردم عزیز کشورمان و هویتی است که در ۸ سال دفاع مقدس برای کشورمان ساختیم.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد