12:17:35 - چهارشنبه 28 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4257
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام سه هزار مبلغ به بقاع سراسر کشور همزمان با نوروز
اعزام سه هزار مبلغ به بقاع سراسر کشور همزمان با نوروز
گروه اجتماعی ـ معاون اعزام مبلغ و امور روحانیون سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه سه هزار مبلغ به دوهزار و ۸۰۰ بقعه در سراسر کشور اعزام می‌شوند، گفت: این مبلغان تبلیغات نوین را انجام می‌دهند. حجت‌الاسلام هادی شفیع‌زاده، معاون اعزام مبلغ و امور روحانیون سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با […]

گروه اجتماعی ـ معاون اعزام مبلغ و امور روحانیون سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه سه هزار مبلغ به دوهزار و ۸۰۰ بقعه در سراسر کشور اعزام می‌شوند، گفت: این مبلغان تبلیغات نوین را انجام می‌دهند.

حجت‌الاسلام هادی شفیع‌زاده، معاون اعزام مبلغ و امور روحانیون سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، اظهار کرد: با توجه به اینکه در نوروز سال ۹۶، چهل میلیون نفر در امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور حضور داشتند، امسال موضوع اعزام مبلغ به اماکن مقدس با جدیت پیگیری می‌شود.

خبر جدید  اسکان 22 هزار سیل زده در اردوگاه های هلال احمر خوزستان/آمادگی اسکان 100 هزار نفر در اردوگاه های هلال احمر را داریم

وی با بیان اینکه در ایام نوروز بیشتر نهادهای فرهنگی کشور در تعطیلات به سر می‌برند گفت: ضروری است با توجه به این موضوع و سخن مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل شدن بقاع به قطب فرهنگی از این ظرفیت استفاده کنیم. همچنین حضور این تعداد از هموطنان در بقاع متبرکه نشان دهنده ارادت مردم به امامزادگان است. بنابراین از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین سال ۹۷، اعزام مبلغ به بقاع متبرک سراسر کشور و برپایی خیمه‌های معرفت انجام می‌شود.

خبر جدید  ساخت سیل بند در بخش چنیبه سفلی اهواز

شفیع‌زاده گفت: سه هزار مبلغ به دوهزار و ۸۰۰ بقعه در سراسر کشور اعزام می‌شوند، که سه‌هزار و ۵۰۰ نفر از این تعداد از  قم اعزام می‌شوند در دستور کار ما قرار دارد. این مبلغان تبلیغات نوین را انجام می‌دهند. بر این اساس حضور مبلغان مسلط به زبان‌های خارجی اماکن تاریخی همچون تخت جمشید و بیستون با توجه به حضور گردشگران خارجی موضوع دیگری است که در ایام نوروز پیگیری می‌شود.

معاون اعزام مبلغ و امور روحانیون سازمان اوقاف و امور خیریه بیان کرد: با توجه به اینکه استان خوزستان از نظر برخورداری از یادمان‌های شهدا و تعداد زائران اردوهای راهیان نور نسبت به استان‌های دیگر پررفت‌ و آمدتر است، بنابراین مبلغانی به این استان اعزام می‌شوند که مسلط به ظرفیت روایتگری هستند. ۴۰۰ مبلغ متخصص در حوزه روایتگری وجود دارد که به یادمان‌های شهدا سراسر کشور از جمله استان خوزستان اعزام خواهند شد.

خبر جدید  اعضای جدید نظام مهندسی کشاورزی خوزستان انتخاب شدند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد