12:37:03 - دوشنبه 5 مارس 2018 / شناسه خبر: 5037
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام دو هزار دانشجوی خوزستانی به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور
اعزام دو هزار دانشجوی خوزستانی به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور
گروه فرهنگی ـ مسئول بسیج دانشجویی خوزستان گفت: پنج‌شنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ اسفندماه حدود دو هزار نفر به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند. بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: هر ساله کاروان‌های دانشجویی راهیان نور در اسفندماه به مناطق جنگی اعزام می‌شوند. امسال نیز برای انجام هماهنگی‌ها، […]

گروه فرهنگی ـ مسئول بسیج دانشجویی خوزستان گفت: پنج‌شنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ اسفندماه حدود دو هزار نفر به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: هر ساله کاروان‌های دانشجویی راهیان نور در اسفندماه به مناطق جنگی اعزام می‌شوند. امسال نیز برای انجام هماهنگی‌ها، قرارگاه شهید علم‌الهدی تشکیل و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری اردوها انجام شد.

خبر جدید  تقویت کاروان‌های راهیان‌نور به منزله تقویت ارزش‌های دفاع مقدس است

وی افزود: با توجه به نزدیکی استان به مناطق عملیاتی، اغلب اردوهای راهیان نور خوزستان یک روزه بودند اما با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و اهمیت این اردوها، امسال دو روزه برگزار می‌شوند. ۱۰ و ۱۱ اسفندماه برای برگزاری اردوی راهیان نور خواهران و ۱۷ و ۱۸ اسفندماه برای برگزاری اردوی راهیان نور برادران در نظر گرفته شد.

مسئول بسیج دانشجویی خوزستان تصریح کرد: دو هزار و ۷۰۰ نفر در اردوی خواهران شرکت کردند. این افراد دو روز و یک شب در مناطق عملیاتی بودند و از فکه، شلمچه، هویزه، طلاییه و… بازدید کردند.

خبر جدید  ادامه مراجعه بیماران به مراکز درمانی در پی تداوم انتشار دود آتش‌ "هورالعظیم"

شهریاری ادامه داد: ثبت‌نام اردو برای دانشجویان پسر تا روز چهارشنبه ادامه دارد و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه خود برای شرکت در اردوها ثبت‌نام کنند. پنج‌شنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ اسفندماه حدود دو هزار نفر به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: از تمام کشور برای شرکت در اردوی راهیان نور به خوزستان سفر می‌کنند. هماهنگی‌های لازم برای اسکان و برگزاری اردوها انجام شده است. اعزام کاروان‌های دانشجویی از سراسر کشور برای شرکت در اردوهای راهیان نور تا پایان اسفندماه ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  آمادگی خوزستان برای میزبانی از زائران و کاروان‌های راهیان‌نور

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد