16:17:13 - چهارشنبه 21 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3432
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقرار نظام پیشنهادات در شرکت گاز خوزستان در جهت مدیریت مشارکتی است
استقرار نظام پیشنهادات در شرکت گاز خوزستان در جهت مدیریت مشارکتی است
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها به عنوان یک ابزار اجرایی مدیریت مشارکتی است که در توسعه منابع انسانی و تحول سازمان ها نقش مهمی را ایفا می کند. این اصل مهم در شرکت گاز خوزستان در حال انجام است. در این رابطه سید ناصر حسینی نژاد بیان داشت: این شرکت […]

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها به عنوان یک ابزار اجرایی مدیریت مشارکتی است که در توسعه منابع انسانی و تحول سازمان ها نقش مهمی را ایفا می کند. این اصل مهم در شرکت گاز خوزستان در حال انجام است.

در این رابطه سید ناصر حسینی نژاد بیان داشت: این شرکت با  اهمیت دادن  به استفاده از دانش کارکنان در راستای بهبود عملکرد سازمان در حوزه های گوناگون دست به استقرار نظام پیشنهادات زده است.

حسینی نژاد ادامه داد: هدف از استقرار مدیریت مشارکتی و ایجاد محیطی مناسب و فرصت لازم برای مشارکت کلیه کارکنان در امور شرکت به صورت داوطلبانه و و متعاقب آن ، برخوردارشدن آحاد کارکنان از ثمرات مادی و معنوی اجرای آن پیشنهاد است.

خبر جدید  برپایی پست قرنطینه کمباین های مهاجر در اندیمشک

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان تصریح کرد: ایده های ارزشمند و خلاقانه برای سازمانها از اهمیت بالایی برخوردار هستند و کارکنانی که ایده هایشان را در اختیار سازمان خود قرار می دهند، خود و سازمان متبوع را از مزایای اجرای آن پیشنهاد که در قالب بهبود فرآیندهای شرکت نمود پیدا می کند شریک نموده وازاین طریق به مراحل بلوغ سازمانی و تقویت خود باوری کارکنان و تبلور تفکر اصیل ما می توانیم نزدیک و نزدیکتر می شوند.

خبر جدید  ارتش آماده جانشفانی در ایران و خارج از مرزهای کشور است

وی باتاکید بر لزوم مشارکت کارکنان و تاثیر مشورت بر رشد سازمانها افزود: در حال حاضر تعداد زیادی از همکاران در سیستم نظام مشارکت حضور فعال دارند و توصیه اکید ما این است که به ارتقاء سطح کیفی پیشنهادات توجه ویژه ای داشته باشند تا از این طریق بتوانیم به تحقق اهداف والای شرکت از طریق مشارکت جمعی دست یابیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان همچنین ضمن اشاره به استفاده بیشتر از ظرفیت بذر پیشنهاد از آن به عنوان ابزاری نوین برای جهت دهی پیشنهادات به سمت نقاط مورد نظر سازمان یاد کرد و خواستار مشارکت هرچه بیشتر کارکنان و مدیران مجموعه در پیشبرد سیاست های شرکت شد.

خبر جدید  بارندگی و تندباد در شمال خوزستان

گفتنی است؛ طبق ماده ۲۰  قانون مدیریت خدمات کشوری، دستگاه های اجرایی مکلفند به منظور ایجاد انگیزه و افزایش کارایی و بهره مندی از تفکر و اندیشه و خلاقیت کارمندان  ذیربط خود، ساز و کار مناسب برای جلب مشارکت کارمندان و دریافت پیشنهادها و اثر گذاری آن در تصمیم گیری ها را فراهم آوردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد