10:36:20 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3518
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده سنتی مردم از رودخانه باعث افزایش غرق شدگی شده است
استفاده سنتی مردم از رودخانه باعث افزایش غرق شدگی شده است
به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی  پیش از ظهر امروز در نشست مشترک رؤسای فدراسیون های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در اهواز اظهار کرد: به علت وجود رودخانه های پرآب در خوزستان که یک سوم آب های جاری کشور هست و همچنین هوای نسبتا گرم، ورزش شنا در بین مردم استان به […]

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی  پیش از ظهر امروز در نشست مشترک رؤسای فدراسیون های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در اهواز اظهار کرد: به علت وجود رودخانه های پرآب در خوزستان که یک سوم آب های جاری کشور هست و همچنین هوای نسبتا گرم، ورزش شنا در بین مردم استان به ویژه جوانان گسترده است.

وی افزود: به ایجاد زیرساخت ها در حوزه ورزش شنا خیلی توجه نشده و مردم به صورت سنتی از رودخانه ها استفاده می کنند و این مسئله باعث شده که بیشترین تعداد غرق شدن رودخانه ای کشور در پنج سال اخیر به خوزستان اختصاص دارد.

خبر جدید  بهره مندی2 روستای دزفول از نعمت گاز طبیعی

شریعتی با تأکید بر لزوم جبران غفلت از ایجاد زیرساخت های ورزش شنا گفت: در این زمنیه باید طرح و سند جامعی برای خوزستان تدوین شود؛ البته جلساتی هم در سطح کشور تشکیل و به صورت تخصصی آن را دنبال می کنیم.

استاندار خوزستان با توجه به گرمای طولانی در خوزستان و تغییر اقلیم بیش از ۵۵ روز از سال جاری را شاهد گرمای بالای ۴۹ درجه بودیم در حالی که این روزها در سال گذشته ۱۳ روز بود؛ بنابراین باید به توسعه سال های ورزشی سرپوشیده مجهز به سیستم های سرمایشی توجه جدی داشته باشیم.

خبر جدید  طبیعت خوزستان در قلعه کوه‌های گل و گلاب بهبهان

شریعتی با اشاره به لزوم توجه به زیرساخت های بخش ورزش در شهرهای مختلف خوزستان بیان کرد: میانگین سرانه فضای ورزشی خوزستان از میانگین کشوری پایین تر است و شهرهایی مثل ایذه و رامهرمز به عنوان قطب کشتی یا شهرهای دیگر که ظرفیت های پررنگی دارند، باید بیشتر در کانون توجه باشند.

وی بیان کرد: با این کار فضا و شرایط برای بروز استعدادهای ورزشی بیشتر فراهم می شود. قول می دهیم که اگر این فضا و زیرساخت ها بیشتر تقویت شود، ورزشکاران خوزستانی در مجامع بین المللی برای کشور افتخارآفرینی کند.

خبر جدید  ماه محرم فرصتی برای حاکمیت ارزش‌های دینی در جامعه است

استاندار خوزستان گفت: با توجه به مسائلی مثل ریزگردها، مردم خوزستان در معرض آسیب پذیری بیشتری در حوزه سلامت هستند؛ بنابراین باید بالاتر از حد استاندارد زیرساخت های ورزشی را برای آنها فراهم کرد تا امکان ورزش برای مردم بیشتر تأمین شود.

شریعتی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در زمینه های روحی، جسمی و روانی خوزستان سرمایه گذاری برای کل کشور خواهد بود، گفت: امیدوارم سرمایه گذاری برای توسعه زیرساخت های ورزشی در خوزستان افزایش پیدا کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد