12:38:26 - چهارشنبه 28 فوریه 2018 / شناسه خبر: 4332
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار خوزستان قول حل مشکلات شرکت گروه ملی را داد
استاندار خوزستان قول حل مشکلات شرکت گروه ملی را داد
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی درباره حل مشکل شرکت گروه ملی فولاد و پرداخت حقوق معوق کارکنان این شرکت اظهار کرد: روز گذشته در وزارت صنعت، معدن و تجارت، جلسه مهمی که با حضور وزیر و مسئولان سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی، بانک مرکزی و سایر بخش های […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی درباره حل مشکل شرکت گروه ملی فولاد و پرداخت حقوق معوق کارکنان این شرکت اظهار کرد: روز گذشته در وزارت صنعت، معدن و تجارت، جلسه مهمی که با حضور وزیر و مسئولان سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی، بانک مرکزی و سایر بخش های مربوطه برگزار شد. پس از جلسه سرمایه گذار فوری حقوق آذرماه کارکنان شرکت را به اهواز ارسال کرد که پرداخت شود و بنا شد تا طی شدن روال پیچیده اداری که این شرکت را دچار مشکل کرده، به تدریج مشکلات تولید و پرداخت حقوق کارکنان حل شود.

خبر جدید  نمایی از جلسه قرآن انور دغاغله و مجید سعیداوی

وی افزود: در این جلسه مقرر شد شرکت ایمیدرو مواد اولیه را در اختیار گروه ملی قرار دهد تا به تولید ادامه دهد، سازمان تامین اجتماعی دفترچه های درمانی و بیمه ها کارکنان را تمدید کند و بازنشستگان از اموال شرکت تامین شوند؛ همچنین سازمان امور مالیاتی تمهیداتی به خرج دهد که اخذ مالیات در بلند مدت صورت بگیرد.

خبر جدید  کشته شدن دانش‌آموزان دختر در تصادف اتوبوس راهیان نور/ اسامی جانباختگان اعلام شد

استاندار خوزستان با بیان اینکه امیدواریم به تدریج مشکلات شرکت گروه ملی فولاد ایران حل شود، تصریح کرد: لازمه این کار همکاری تمام بخش ها است که از سرمایه گذار حمایت کنند زیرا بدون حمایت، سرمایه‌گذار و تولید کننده امکان حل مشکلات وجود را ندارد و همه باید در این زمینه همکاری و همراهی داشته باشند.

شریعتی افزود: البته ما در این مدت از سرمایه گذار حمایت کرده بودیم به طوری که بخش فولاد سازی دوم این شرکت که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و بلاتکلیف مانده بود را به مرحله تکمیل رساندیم و همچنین خطوط فرسوده شرکت را نوسازی کردیم.

خبر جدید  ۲ جسد در پارکینگ پیدا شد/مرگ آنها مشکوک است

وی بیان کرد: مجموعه استان باید در کنار سرمایه‌گذاران، حامی و پشتیبان آنها باشند. به ویژه از سرمایه‌گذارانی که صنایع قدیمی و بزرگ استان را خریداری می کنند، حمایت کنیم.ش

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد