17:31:51 - چهارشنبه 7 فوریه 2018 / شناسه خبر: 1481
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث کارخانه تولید شکر قهوه‌ای برای قطع وابستگی کشور به واردات
احداث کارخانه تولید شکر قهوه‌ای برای قطع وابستگی کشور به واردات
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان با اشاره به احداث نخستین کارخانه تولید شکر قهوه‌ای در کشور گفت: این کارخانه با هدف سرمایه‌گذاری در صنایع پایین دستی به منظور ایجاد ارزش افزوده و درآمد، ایجاد اشتغال پایدار در منطقه، تامین نیاز کشور و خروج از وابستگی به واردات شکر قهوه‌ای به بهره‌برداری رسید. […]

شکر قهوه‌ای

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان با اشاره به احداث نخستین کارخانه تولید شکر قهوه‌ای در کشور گفت: این کارخانه با هدف سرمایه‌گذاری در صنایع پایین دستی به منظور ایجاد ارزش افزوده و درآمد، ایجاد اشتغال پایدار در منطقه، تامین نیاز کشور و خروج از وابستگی به واردات شکر قهوه‌ای به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا، ستار شکیبا امروز ۱۸بهمن ماه در مراسم افتتاح نخستین کارخانه شکر قهوه‌ای کشور در خرمشهر اظهار کرد: با توجه به این‌که کشور هندوستان در تولید این نوع شکر پیشرو است، مهندس مشاور این پروژه از این کشور انتخاب شد و احداث این شرکت بیان واقعی از اقتصاد مقاومتی است .
 
وی افزود: این کارخانه با هدف سرمایه‌گذاری در صنایع پایین دستی به منظور ایجاد ارزش افزوده و درآمد، ایجاد اشتغال پایدار در منطقه، تامین نیاز کشور و خروج از وابستگی به واردات شکر قهوه‌ای به بهره‌برداری رسید.
 
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان تصریح کرد: در سال ۹۳‌ نقشه‌های ساخت این کارخانه به ما تحویل داده شد و از جوانان صنعتگر دعوت به عمل آمد تا در ساخت تجهیزات یاری‌گر ما باشند .
 
شکیبا با بیان این‌که این کارخانه از سه خط بسته‌بندی تولید و آزمایشگاه مجهز برای انجام کارهای کنترل کیفی بهره‌مند است، گفت: این کارخانه در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰‌ متر با ۲ هزار و ۱۰۰ متر زیربنا احداث شده است .
 
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان اظهار کرد: این‌ کارخانه برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۵ نفر به صورت فصلی اشتغال ایجاد کرده است .
 
وی ادامه داد: عمران اراضی مناطق آزاد شده و محروم، پس از جنگ در دستور کار دولت قرار گرفت که شرکت میرزا کوچک خان نیز از مصوبات دولت بوده است.
 
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته برنامه عمران با تسطیح ۱۲ هزار هکتار اراضی، ایجاد دستگاه پمپاژ ۳۶ مترمکعب در ثانیه و سیستم زهکشی پیشرفته انجام شد .

خبر جدید  استقبال از پیکر پاک ۵۵ شهید دفاع مقدس امشب در اهواز

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد