14:23:50 - دوشنبه 5 مارس 2018 / شناسه خبر: 4967
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث نخستین پارک ترافیکی و دو پارک بانوان جدید در اهواز
احداث نخستین پارک ترافیکی و دو پارک بانوان جدید در اهواز
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز اهواز، جزئیات نخستین پارک ترافیکی اهواز را تشریح کرد و گفت: با توجه به اعتبارات، این پارک در سال آینده راه‌اندازی خواهد شد. حمید امیری‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با هدف آشنایی دانش‌آموزان با مسائل حمل و نقل، ترافیکی و آشنایی با فرهنگ ترافیکی، نخستین پارک ترافیکی […]

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز اهواز، جزئیات نخستین پارک ترافیکی اهواز را تشریح کرد و گفت: با توجه به اعتبارات، این پارک در سال آینده راه‌اندازی خواهد شد.

حمید امیری‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با هدف آشنایی دانش‌آموزان با مسائل حمل و نقل، ترافیکی و آشنایی با فرهنگ ترافیکی، نخستین پارک ترافیکی اهواز راه‌اندازی می‌شود. جانمایی و مکان‌نمایی این پارک که هم‌اکنون مراحل نخست راه‌اندازی خود را می‌گذراند، بر عهده سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز و عملیات اجرایی و آموزشی بر عهده معاونت حمل و نقل شهرداری اهواز است.

خبر جدید  تشریح سفر رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اهواز

وی ادامه داد: مکان‌یابی نخستین پارک ترافیکی اهواز در روزهای اخیر انجام شده است. این پارک در پارک مالیات واقع در منطقه گلستان راه‌اندازی خواهد شد و فعلا زمینی به مساحت ۵ هزار متر تا یک هکتار برای آن برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز اهواز افزود: دانش‌آموزان ۱۲ سال به پایین، گروه هدف نخستین پارک ترافیکی اهواز هستند. در کنار آموزش مسائل ترافیکی و فرهنگ رانندگی به دانش‌آموزان، با توجه به قرارگیری این پارک در پارک مالیات، دانش‌آموزان احترام به طبیعت و اهمیت حفظ محیط زیست را نیز یاد می‌گیرند.

خبر جدید  انجام 700 پروژه محرومیت زدایی خوزستان توسط جهادگران بسیجی

امیری‌فرد با بیان این‌که احداث نخستین پارک ترافیکی اهواز در راستای آشنایی دانش‌آموزان با حقوق شهروندی است، گفت: اعتبارات راه‌اندازی این پارک برای سال ۹۷ پیش‌بینی شده است و بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم که این پارک در سال آینده راه‌اندازی شود.

وی در خصوص نواقص و مشکلات دو پارک بانوان اهواز بیان کرد: این دو پارک، نواقص و مشکلاتی داشتند. با روی کار آمدن شهردار جدید اهواز، مشکلات پارک بانوان منطقه گلستان تقریبا حل شده است و همچنین حل مشکلات پارک شهروند از قبیل بحث فضای سبز، روشنایی و … نیز در حال پیگیری است تا حل شود.

خبر جدید  تساوی و دوشکست نمایندگان خوزستان در لیگ برتر فوتبال

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز اهواز ادامه داد: همچنین در برنامه پنج ساله توسعه شهرداری کلانشهر اهواز، احداث دو پارک بانوان جدید در شرق و غرب اهواز پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد