23:42:17 - شنبه 24 فوریه 2018 / شناسه خبر: 3759
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اتاق تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری در اندیمشک فعال شد
اتاق تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری در اندیمشک فعال شد
به گزارش خبرنگار مهر، سید ناصر حسینی عصر امروز شنبه در کار گروه ویژه اشتغال شهرستان اندیمشک عنوان کرد:  یکی از شرایط مهم در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی حمایت از سرمایه گذاران در امر تولید در مسیر کاهش وابستگی، تولید مستمر و ایجاد شرایط مناسب برای حمایت از صادرات است. وی با اشاره به پتانسیل […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید ناصر حسینی عصر امروز شنبه در کار گروه ویژه اشتغال شهرستان اندیمشک عنوان کرد:  یکی از شرایط مهم در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی حمایت از سرمایه گذاران در امر تولید در مسیر کاهش وابستگی، تولید مستمر و ایجاد شرایط مناسب برای حمایت از صادرات است.

وی با اشاره به پتانسیل های اندیمشک در بخش تولید محصولات کشاورزی افزود: این شهرستان یکی از قطب های مهم تولید انواع محصولات کشاورزی استان محسوب می شود، از سوی دیگر در زمینه صنایع تبدیلی کشاورزی نیز بسیار مستعد است؛ به طور حتم در صورت معرفی ظرفیت‌های شهرستان در این خصوص شاهد رونق و ایجاد اشتغال فراوان در منطقه خواهیم بود.

خبر جدید  پیش بینی وضع هوای استان خوزستان

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اندیمشک با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی از منظر تولید و ایجاد بنگاه‌های کوچک و بزرگ عبور کرده، تصریح کرد: برای حمایت از تولید در این شهرستان به دنبال ایجاد ستاد حمایت از سرمایه گذاران هستیم، در همین راستا اتاق تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری در شهرستان اندیمشک ایجاد و در این زمان فعالیت خود را آغاز کرده است.

خبر جدید  محسوس بودن اثرات تغییر اقلیم بر کشاورزی

وی هدف از ایجاد اتاق تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری در شهرستان اندیمشک را حذف بروکراسی اداری و موانع پیش‌روی سرمایه گذاران برشمرد و اظهار کرد: کاهش نرخ بیکاری، حمایت از سرمایه گذاری و کارآفرینان، ترویج سرمایه گذاری در شهرستان اندیمشک، ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذار از خدمات اتاق تسهیل سرمایه گذاری در اندیمشک محسوب می شود.

خبر جدید  اختصاص 70 میلیون تومان اعتبار برای مرمت خانه تاریخی افضلان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد